A-Rækken 6mh - 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Nordsj. LDM for 6 mandshold 2019
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 79404717
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 10. april 2019. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99257

Komplet kampprogram


A-Rækken 6mh - 2019

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 23-04-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Frederikssund 2/6 11 - 2
(135 - 73)
Mandag 29-04-19 18:00 Helsingør 1/6 - Hornbæk 2/6 7 - 6
(130 - 115)
Tirsdag 30-04-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Helsingør 2/6 9 - 4
(134 - 96)
Onsdag 01-05-19 18:00 Helsingør 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 5 - 8
(121 - 108)
Torsdag 02-05-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 2 - 11
(72 - 134)
Mandag 06-05-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Frederikssund 3/6 7 - 6
(116 - 105)
Mandag 06-05-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Sønderby 2/6 7 - 6
(123 - 99)
Onsdag 08-05-19 19:00 Sønderby 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(95 - 119)
Torsdag 09-05-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Gribskov 1/6 11 - 2
(135 - 75)
Tirsdag 14-05-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(89 - 123)
Mandag 20-05-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Helsingør 2/6 5 - 8
(96 - 118)
Mandag 20-05-19 19:00 Sønderby 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 6 - 7
(93 - 120)
Tirsdag 21-05-19 19:00 Gribskov 1/6 - Helsingør 1/6 7 - 6
(118 - 103)
Torsdag 23-05-19 18:00 Helsingør 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 7 - 6
(122 - 105)
Mandag 27-05-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Gribskov 1/6 6 - 7
(113 - 122)
Tirsdag 28-05-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Frederikssund 2/6 11 - 2
(137 - 74)
Mandag 03-06-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Hornbæk 1/6 3 - 10
(82 - 133)
Onsdag 05-06-19 18:00 Helsingør 2/6 - Sønderby 2/6 8 - 5
(117 - 92)
Tirsdag 11-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Sønderby 2/6 10 - 3
(127 - 78)
Tirsdag 11-06-19 19:00 Gribskov 1/6 - Frederikssund 3/6 6 - 7
(114 - 107)
Torsdag 13-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Hornbæk 2/6 12 - 1
(139 - 80)
Mandag 17-06-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 4 - 9
(84 - 122)
Tirsdag 18-06-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 9 - 4
(126 - 107)
Onsdag 19-06-19 13:00 Helsingør 2/6 - Frederikssund 2/6 6 - 7
(113 - 112)
Torsdag 27-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Helsingør 2/6 7 - 6
(124 - 93)
Mandag 01-07-19 18:00 Helsingør 1/6 - Frederikssund 3/6 10 - 3
(136 - 80)
Mandag 01-07-19 19:00 Sønderby 2/6 - Helsingør 2/6 7 - 6
(115 - 115)
Mandag 01-07-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 3 - 10
(70 - 126)
Tirsdag 02-07-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Helsingør 1/6 13 - 0
(143 - 11)
Tirsdag 02-07-19 19:00 Gribskov 1/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(118 - 101)
Tirsdag 16-07-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Sønderby 2/6 9 - 4
(129 - 88)
Torsdag 18-07-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Helsingør 1/6 8 - 5
(131 - 91)
Mandag 22-07-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Helsingør 1/6 6 - 7
(105 - 107)
Torsdag 25-07-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Gribskov 1/6 6 - 7
(111 - 110)
Tirsdag 06-08-19 18:00 Helsingør 1/6 - Gribskov 1/6 6 - 7
(129 - 111)
Mandag 12-08-19 19:00 Sønderby 2/6 - Frederikssund 2/6 7 - 6
(126 - 94)
Onsdag 14-08-19 18:00 Helsingør 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(92 - 121)
Tirsdag 20-08-19 19:00 Gribskov 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 6 - 7
(106 - 105)
Torsdag 22-08-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Hornbæk 2/6 4 - 9
(90 - 121)
Mandag 26-08-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Frederikssund 3/6 9 - 4
(122 - 100)

Til toppen