B-Rækken 6mh - 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Nordsj. LDM for 6 mandshold 2019
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 20517833
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 10. april 2019. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

Komplet kampprogram


B-Rækken 6mh - 2019

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
17-04-19 19:00 Frederikssund 1/6 - Gribskov 2/6 4 - 9
(96 - 116)
25-04-19 19:00 Ferslev 2/6 - Ølstykke 2/6 10 - 3
(135 - 92)
25-04-19 19:00 Fredensborg 1/6 - Helsingør 3/6 7 - 6
(106 - 106)
01-05-19 19:00 Hornbæk 3/6 - Farum PK 1/6 5 - 8
(116 - 113)
07-05-19 19:00 Ølstykke 2/6 - Gribskov 2/6 - Petanquebaner 3 - 10
(94 - 134)
09-05-19 19:00 Ølstykke 4/6 - Fredensborg 1/6 10 - 3
(122 - 109)
15-05-19 18:00 Helsingør 3/6 - Ølstykke 4/6 7 - 6
(108 - 123)
16-05-19 19:00 Ferslev 2/6 - Gribskov 2/6 10 - 3
(130 - 94)
22-05-19 18:00 Farum PK 1/6 - Ølstykke 4/6 10 - 3
(137 - 103)
22-05-19 18:00 Helsingør 3/6 - Hornbæk 3/6 11 - 2
(134 - 94)
22-05-19 19:00 Frederikssund 1/6 - Ferslev 2/6 5 - 8
(97 - 130)
28-05-19 19:00 Ølstykke 2/6 - Frederikssund 1/6 - Petanquebaner 8 - 5
(122 - 111)
29-05-19 19:00 Hornbæk 3/6 - Fredensborg 1/6 8 - 5
(122 - 118)
03-06-19 19:00 Gribskov 2/6 - Frederikssund 1/6 7 - 6
(125 - 89)
04-06-19 19:00 Ølstykke 2/6 - Ferslev 2/6 - Petanquebaner 8 - 5
(115 - 114)
06-06-19 19:00 Ølstykke 4/6 - Hornbæk 3/6 6 - 7
(125 - 110)
13-06-19 19:00 Ferslev 2/6 - Frederikssund 1/6 10 - 3
(122 - 88)
19-06-19 18:00 Helsingør 3/6 - Farum PK 1/6 8 - 5
(108 - 112)
20-06-19 19:00 Fredensborg 1/6 - Hornbæk 3/6 4 - 9
(83 - 134)
26-06-19 18:00 Farum PK 1/6 - Fredensborg 1/6 6 - 7
(104 - 108)
27-06-19 19:00 Ølstykke 4/6 - Helsingør 3/6 6 - 7
(111 - 106)
03-07-19 18:00 Helsingør 3/6 - Fredensborg 1/6 12 - 1
(141 - 85)
03-07-19 19:00 Hornbæk 3/6 - Ølstykke 4/6 7 - 6
(119 - 118)
04-07-19 19:00 Fredensborg 1/6 - Farum PK 1/6 8 - 5
(115 - 101)
11-07-19 19:00 Fredensborg 1/6 - Ølstykke 4/6 8 - 5
(111 - 122)
29-07-19 19:00 Gribskov 2/6 - Ølstykke 2/6 7 - 6
(121 - 101)
05-08-19 19:00 Gribskov 2/6 - Ferslev 2/6 7 - 6
(112 - 93)
07-08-19 19:00 Hornbæk 3/6 - Helsingør 3/6 12 - 1
(131 - 101)
14-08-19 18:00 Farum PK 1/6 - Hornbæk 3/6 6 - 7
(119 - 112)
14-08-19 19:00 Frederikssund 1/6 - Ølstykke 2/6 6 - 7
(115 - 109)
22-08-19 19:00 Ølstykke 4/6 - Farum PK 1/6 10 - 3
(121 - 79)
28-08-19 18:00 Farum PK 1/6 - Helsingør 3/6 6 - 7
(100 - 100)

Til toppen