B-Rækken 4mh - 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Nordsj. LDM for 4 mandshold 2019
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 20517833
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 10. april 2019. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

Komplet kampprogram


B-Rækken 4mh - 2019

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 19:00 Espergærde 1/4 - Ølstykke 5/4 5 - 2
(66 - 59)
01-05-19 15:00 Ølstykke 3/4 - Frederikssund2/4 3 - 4
(64 - 56)
06-05-19 19:00 Stenløse 1/4 - Ølstykke 3/4 3 - 4
(54 - 64)
08-05-19 17:00 Ølstykke 5/4 - Frederikssund 1/4 6 - 1
(68 - 57)
08-05-19 18:00 Helsingør 2/4 - Espergærde 1/4 6 - 1
(76 - 65)
08-05-19 19:00 Frederikssund2/4 - Ølstykke 1/4 6 - 1
(67 - 52)
13-05-19 16:00 Frederikssund 1/4 - Helsingør 2/4 1 - 6
(43 - 75)
21-05-19 17:00 Ølstykke 1/4 - Birkerød 1/4 7 - 0
23-05-19 19:00 Ølstykke 1/4 - Ølstykke 3/4 7 - 0
(78 - 25)
28-05-19 19:00 Frederikssund 1/4 - Espergærde 1/4 1 - 6
(53 - 69)
30-05-19 18:00 Birkerød 1/4 - Stenløse 1/4 2 - 5
(41 - 58)
03-06-19 19:00 Stenløse 1/4 - Ølstykke 1/4 1 - 6
(56 - 76)
06-06-19 18:00 Birkerød 1/4 - Frederikssund2/4 2 - 5
(47 - 67)
12-06-19 17:00 Ølstykke 3/4 - Birkerød 1/4 7 - 0
(78 - 40)
12-06-19 17:00 Ølstykke 5/4 - Espergærde 1/4 4 - 3
(58 - 63)
12-06-19 18:00 Helsingør 2/4 - Frederikssund 1/4 6 - 1
(77 - 51)
12-06-19 19:00 Frederikssund2/4 - Stenløse 1/4 3 - 4
(60 - 73)
13-06-19 16:00 Helsingør 2/4 - Ølstykke 5/4 6 - 1
(71 - 47)
25-06-19 17:00 Ølstykke 1/4 - Stenløse 1/4 5 - 2
(69 - 53)
27-06-19 18:00 Birkerød 1/4 - Ølstykke 3/4 1 - 6
(55 - 73)
02-07-19 19:00 Frederikssund 1/4 - Ølstykke 5/4 3 - 4
(52 - 65)
08-07-19 19:00 Espergærde 1/4 - Helsingør 2/4 5 - 2
(68 - 68)
10-07-19 17:00 Ølstykke 3/4 - Ølstykke 1/4 1 - 6
(46 - 74)
10-07-19 19:00 Frederikssund2/4 - Birkerød 1/4 6 - 1
(75 - 36)
15-07-19 19:00 Stenløse 1/4 - Frederikssund2/4 3 - 4
(71 - 56)
18-07-19 18:00 Birkerød 1/4 - Ølstykke 1/4 4 - 3
(58 - 64)
22-07-19 19:00 Espergærde 1/4 - Frederikssund 1/4 2 - 5
(54 - 68)
23-07-19 17:00 Ølstykke 1/4 - Frederikssund2/4 1 - 6
(33 - 70)
24-07-19 17:00 Ølstykke 3/4 - Stenløse 1/4 2 - 5
(65 - 69)
01-08-19 16:00 Ølstykke 5/4 - Helsingør 2/4 6 - 1
(73 - 51)
05-08-19 19:00 Stenløse 1/4 - Birkerød 1/4 7 - 0
(78 - 35)
07-08-19 15:00 Frederikssund2/4 - Ølstykke 3/4 5 - 2
(72 - 57)

Til toppen