Vinterturnering 4 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
36089 Ib Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
36089 Ib Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
126757 Jacob Lund Videbæk Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
135340 Albert Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
135952 Tobias Toft Nedergaard Videbæk Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
136853 Bjarke Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 164.0 164.0 Hovedskydning
136853 Bjarke Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
112587 Tobias Nørgaard Rossen Vadum Skytteforening af 1970 J2 171.0 171.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK4 162.0 162.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108543 Nicklas Bjerg Jensen Videbæk Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
135304 Johannes T. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
135540 Oline Fjord Slot Klitten Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
136280 Christoffer Nielsen Klitten Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
132709 David Ploug Klitten Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
105872 Magnus Hansen Klitten Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
131991 Albert Just Kristensen Klitten Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
130414 Anders Lodberg Klitten Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
119427 Albert Bøndergaard Klitten Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
137181 Christian Byg Mose Sørensen Klitten Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
136876 Mathias Holm Klitten Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
135543 Per Holm Christiansen Klitten Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
104131 Freja Thøgerssen Klitten Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
136277 Grethe Stouby Pedersen Klitten Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Hovedskydning
135546 Kristen Just Kristensen Klitten Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Hovedskydning
105977 Niels Sørensen Klitten Skytteforening VÅ1 188.0 188.0 Hovedskydning
132932 Christian Damgaard Klitten Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
137914 Mikkel Espersen Videbæk Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
135499 Victor Gørtler Gudskov Videbæk Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
135337 Jakob Sørensen Videbæk Skytteforening VÅ3 182.0 182.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
137084 Clara M Hansen Videbæk Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 185.0 185.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VS2 174.0 174.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VS2 180.0 180.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 184.0 184.0 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds VS3 177.0 177.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VS3 176.0 176.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 180.0 180.0 Mesterskab
131660 Marcus Jensen Struer Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
131660 Marcus Jensen Struer Skyttekreds BK3 175.0 175.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
135738 Søren Rohde Højmark Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135738 Søren Rohde Højmark Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK4 182.0 182.0 Mesterskab
135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
135736 Sebastian Rohde Højmark Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
135736 Sebastian Rohde Højmark Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening VÅ3 194.0 194.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning

Til toppen