Omegnsturnering Hinnerup (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
136047 Matti Asboe VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
137519 Mads Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 190.000 190.000 Hovedskydning
134934 Thomas Søndergård Kejser VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
123993 Nicolai Prang VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 197.000 197.000 Hovedskydning
125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
137286 Lasse Eggebrecht Rømer VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 192.000 192.000 Hovedskydning
135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
135467 Valdemar løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 190.000 190.000 Hovedskydning
119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
135022 Asbjørn Hollerup Frost Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
143435 Thue Hollerup Frost Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
116843 Frederik Ifversen Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
134704 Christian Rosenmeyer Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
136321 Astrid Abildgaard Rasmussen Galten Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
135752 Luna Juul Eriksen Galten Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
134868 Simon Bukaballe Galten Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127109 Lasse Due Kaiser Galten Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127469 Emilie Jørgensen Galten Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
135751 Nicoline Sofie Hjortshøj Hugöy Galten Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
136762 Rune Kjeldahl Lassen Galten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
137520 Oliver Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
137521 Benjamin Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
130810 Savannah Busk Postens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
124656 Mikkel Emil Poulsen Skytteklubben DSB/ASF BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
136398 Freja Tau Ehrenreich Skytteklubben DSB/ASF BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
124963 Anton Møller Skytteklubben DSB/ASF J2 194.000 194.000 Hovedskydning
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF J2 195.000 195.000 Hovedskydning
135857 Linus Hilligsøe Skytteklubben DSB/ASF BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
136396 Sebastian Virlev Skytteklubben DSB/ASF BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF J2 185.000 185.000 Hovedskydning
138007 Theodor Bruun Staadsen Petersen Skytteklubben DSB/ASF J2 189.000 189.000 Hovedskydning
138010 Malthe Kronborg Klausen Skytteklubben DSB/ASF BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF BK4 187.000 187.000 Hovedskydning

Til toppen