Division pistol 15m 2018/19 Forår - 4. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening S2H1 280.0 280.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening S2H1 260.0 260.0 Hovedskydning
116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H1 277.0 277.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
90024 René Krog Farum Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
81166 Henning Kamp Farum Skytteforening S2H2 224.0 224.0 Hovedskydning
127347 Carsten Larsen Hillerød Skytteforening V2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening S2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
126182 Anders Nichum Ramløse I.f. V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. V1H3 243.0 243.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. S2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. V1H1 263.0 263.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening V2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening V2H2 273.0 273.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening V2H2 269.0 269.0 Hovedskydning
134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening S2H1 248.0 248.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening V1H3 238.0 238.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening V2H2 255.0 255.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening S2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening V1H3 273.0 273.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening V2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening V1H4 230.0 230.0 Hovedskydning
132916 Pelle Timmermann Hillerød Skytteforening S2H2 231.0 231.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening V2H2 219.0 219.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby S2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
S2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening S2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening V1H3 242.0 242.0 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
62137 Aage S. Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
62156 Svend Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 180.0 180.0 Hovedskydning
131266 Jan Thingbo Frederikssund Skytteforening, IF1864 V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge V1H3 248.0 248.0 Hovedskydning
64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge V1H3 259.0 259.0 Hovedskydning
64172 Hans Chr. Nielsen IF Skjold Skævinge S2H2 199.0 199.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
127758 Christian Møller Danekilde Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
128164 Morten Lensvold Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening S2H2 261.0 261.0 Hovedskydning
72557 Steen Poulsen Værløse Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
137358 Anders Peter Johnsen Værløse Skytteforening V2H2 242.0 242.0 Hovedskydning
125599 Henriette Ibsen Farum Skytteforening V2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening V2H2 209.0 209.0 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
125594 Peter Kamp Farum Skytteforening V2H2 280.0 280.0 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I V1H3 257.0 257.0 Hovedskydning
64570 Toke Kjeldsen Søborg SG&I V1H4 219.0 219.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
63291 Palle Milton Jensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 203.0 203.0 Hovedskydning
116609 Peter Leon Hansen Blovstrød Pistolskytteforening V1H4 182.0 182.0 Hovedskydning
131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 196.0 196.0 Hovedskydning
63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 219.0 219.0 Hovedskydning
132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H4 223.0 223.0 Hovedskydning
117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 231.0 231.0 Hovedskydning

Til toppen