Division pistol 15m 2018/19 Forår - 6. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. V1H1 282.0 282.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening V2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening S2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening S2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening V1H3 242.0 242.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening S2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Hørsholm Pistolforening V2H2 225.0 225.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening S2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening V2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening V1H4 259.0 259.0 Hovedskydning
132916 Pelle Timmermann Hillerød Skytteforening S2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H3 255.0 255.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby S2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H4 239.0 239.0 Hovedskydning
S2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening S2H2 229.0 229.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening S2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening S2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
126182 Anders Nichum Ramløse I.f. V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening V2H1 245.0 245.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening S2H2 217.0 217.0 Hovedskydning
83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening S2H1 255.0 255.0 Hovedskydning
127347 Carsten Larsen Hillerød Skytteforening V2H2 233.0 233.0 Hovedskydning
81166 Henning Kamp Farum Skytteforening S2H2 244.0 244.0 Hovedskydning
90024 René Krog Farum Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening V2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening V1H3 263.0 263.0 Hovedskydning
132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
62137 Aage S. Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 216.0 216.0 Hovedskydning
62335 Ivan Olesen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
62166 Steen Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V1H4 259.0 259.0 Hovedskydning
62156 Svend Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 222.0 222.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening S2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening V2H2 264.0 264.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge V1H3 255.0 255.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
127758 Christian Møller Danekilde Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 243.0 243.0 Hovedskydning
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 260.0 260.0 Hovedskydning
95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening V2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
125594 Peter Kamp Farum Skytteforening V2H2 269.0 269.0 Hovedskydning
62732 Per Sønderby Farum Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
132445 Thore Frank Søborg SG&I BK 199.0 199.0 Hovedskydning
137632 Anders Frank Søborg SG&I V2H2 206.0 206.0 Hovedskydning
64570 Toke Kjeldsen Søborg SG&I V1H4 241.0 241.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
63291 Palle Milton Jensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 192.0 192.0 Hovedskydning
131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 198.0 198.0 Hovedskydning
63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H4 245.0 245.0 Hovedskydning

Til toppen