| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 200/00
1 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/00
1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 200/00
6 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
6 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
6 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 199/00
6 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening 199/00
6 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 199/00
11 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 198/00
12 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 197/00
12 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 197/00
12 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
12 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 197/00
12 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
17 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 196/00
18 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 195/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 200/00
1 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/00
3 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 199/00
3 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 199/00
3 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 199/00
3 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening 199/00
3 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/00
3 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 199/00
3 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 199/00
10 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 198/00
10 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 198/00
10 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/00
10 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 198/00
10 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 198/00
10 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 198/00
10 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 198/00
17 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 197/00
17 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 197/00
17 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 197/00
17 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 197/00
17 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 197/00
17 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening 197/00
17 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening 197/00
17 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds 197/00
25 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 196/00
25 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 196/00
25 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 196/00
25 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 196/00
25 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 196/00
30 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 195/00
30 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening 195/00
30 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 195/00
30 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening 195/00
30 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 195/00
30 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening 195/00
30 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 195/00
37 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening 194/00
37 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 194/00
39 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 193/00
40 124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening 192/00
40 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds 192/00
40 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
40 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
40 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 192/00
40 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/00
40 118131 Jeppe Risum Aulum Skytteforening 192/00
40 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 192/00
48 105347 Tobias Aagaard Christensen Skive skytteforening 191/00
48 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 191/00
48 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
48 118496 Tobias Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 191/00
48 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 191/00
48 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
48 130656 Mikala Kristoffersen Knudstrup Skyttekreds 191/00
55 130514 Nicklas Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 189/00
55 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 189/00
57 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 188/00
58 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 185/00
59 127459 Joachim Grund Gjern Skyttekreds 184/00
60 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds 180/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 196/00
1 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
1 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 196/00
1 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 196/00
5 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 195/00
6 135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds 194/00
6 127186 Casper Meyer Pedersen Arnborg Idrætsforening 194/00
6 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 194/00
6 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 194/00
6 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 194/00
11 132514 Jeppe Glismand Gjern Skyttekreds 193/00
11 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 193/00
11 135466 Christian Bøttcher Nielsen Skarrild Idrætsforening 193/00
11 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 193/00
11 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 193/00
11 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 193/00
11 134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 193/00
11 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 193/00
11 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 193/00
11 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
11 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 193/00
11 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening 193/00
11 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 193/00
24 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 192/00
24 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 192/00
24 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 192/00
24 116552 Arne Rottwitt Skals Skytteforening 192/00
24 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 192/00
24 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
24 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 192/00
31 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening 191/00
31 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 191/00
31 135347 Victoria Troelsgaard Knudstrup Skyttekreds 191/00
31 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 191/00
31 126953 Mathias Rost Christensen Skals Skytteforening 191/00
31 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening 191/00
31 134653 Thomas Bach Hougaard Viborg Skytteforening 191/00
38 114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds 190/00
38 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 190/00
38 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 190/00
38 135837 Jonas Bjerg Primdal Viborg Skytteforening 190/00
38 135716 Walter Bay Stenbye Karup Skytteforening 190/00
38 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 190/00
44 120085 Peter Majland Møldrup Skytteforening 189/00
44 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 189/00
44 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 189/00
44 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 189/00
44 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 189/00
44 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 189/00
44 135941 Edward Kristoffersen Gjern Skyttekreds 189/00
44 134900 Jonas Fog Nielsen Skive skytteforening 189/00
44 110340 Lasse Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
53 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening 188/00
53 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 188/00
53 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 188/00
53 121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds 188/00
53 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 188/00
53 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
53 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 188/00
60 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 187/00
60 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 187/00
60 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro 187/00
60 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 187/00
60 132410 Mathias Lægsgaard Søndergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
60 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
60 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 187/00
60 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
60 132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
69 135052 Chistoffer Buus Skov Skive skytteforening 186/00
69 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 186/00
69 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 186/00
69 133573 Karen Emilie Blaabjerg Knudstrup Skyttekreds 186/00
69 136335 Sebastian Trudslev Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
69 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 186/00
75 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 185/00
75 134926 Simon Villum Sand Kjellerup Skytteforening 185/00
75 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening 185/00
75 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 185/00
75 136239 Oskar Enni Skyttekreds Bjerringbro 185/00
75 130098 Søren Christiansen Skals Skytteforening 185/00
75 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 185/00
75 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening 185/00
75 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 185/00
75 129010 Victor Hyldgaard Gregersen Gjern Skyttekreds 185/00
85 115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds 184/00
85 135777 Felix Moritzen Brander Aulum Skytteforening 184/00
85 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
85 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening 184/00
85 135558 Patrick Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
85 135417 Rasmus Jensen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
91 135416 Jonas Lund Christensen Skyttekreds Bjerringbro 183/00
91 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 183/00
91 136235 Kasper Fogh Ingemann Larsen Skyttekreds Bjerringbro 183/00
91 135676 Christian Eriksen Møldrup Skytteforening 183/00
91 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
91 134418 Hjalte Lysdal Heinze Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
97 134751 Bertram Leth Ulm Silkeborg Skyttekreds 182/00
97 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 182/00
97 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
100 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 181/00
101 132490 Ludvig R Hansen Skarrild Idrætsforening 180/00
101 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 180/00
101 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 180/00
101 135343 Lucas Karup Pedersen Gjern Skyttekreds 180/00
101 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 180/00
106 123984 Mathias Middelhede Ikast Skytteforening 179/00
107 136193 Thea K. Nielsen Haderup Skytteforening 178/00
108 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 176/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening 194/00
1 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 194/00
1 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 194/00
4 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 192/00
5 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 191/00
5 137330 Anders Glenstrup Niebuhr Them Skytteforening 191/00
7 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening 190/00
8 133547 Frederik Jokumsen Skive skytteforening 189/00
9 137516 Anders Juul Christensen Gjern Skyttekreds 188/00
10 130201 Andreas Hesselbjerg Sørensen Skive skytteforening 186/00
11 136500 Alexander Lausten Jensen Møldrup Skytteforening 185/00
11 136617 Theresa B. Myrup Skyttekreds Bjerringbro 185/00
11 135866 Karen Tornvig Hentze Arnborg Idrætsforening 185/00
14 136551 Mikkel Olesen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
14 137164 Karl Schlosser Dybvad Them Skytteforening 184/00
14 135974 Mads Simonsen Kjellerup Skytteforening 184/00
17 136028 Morgar Enemarke Dam Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
17 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro 183/00
17 135073 Jakob Utne Mårtensson Skyttekreds Bjerringbro 183/00
17 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 183/00
21 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 182/00
22 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 181/00
22 136240 Daniel Enni Skyttekreds Bjerringbro 181/00
22 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 181/00
22 136117 Mads Madsen Fjends Skytteforening 181/00
22 130714 Lasse Rykær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
27 133550 Mathias Munk Kjellerup Skytteforening 180/00
27 136257 David Cholovskyy Haderup Skytteforening 180/00
27 136052 William Steensgaard Bjerg Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
30 137344 Christian Koldkur Haderup Skytteforening 179/00
30 135414 Mads Nedergaard Jensen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
30 137612 Annemette Thrane Arnborg Idrætsforening 179/00
30 137450 Silke S. Juhl Viborg Skytteforening 179/00
34 135415 Rune Asferg Lou Skyttekreds Bjerringbro 178/00
34 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 178/00
34 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 178/00
34 136002 Mikkel Grøndal Silkeborg Skyttekreds 178/00
38 136574 Josephine Michelsen Gjern Skyttekreds 177/00
38 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 177/00
38 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 177/00
41 137539 Silas Nicolaj Ankjær Viborg Skytteforening 176/00
41 137451 Silas S. Juhl Viborg Skytteforening 176/00
41 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 176/00
41 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/00
45 134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening 175/00
45 135575 Oscar Lopez Christensen Gjern Skyttekreds 175/00
47 135684 Mathias Bjerregaard Aulum Skytteforening 172/00
47 135517 Noah Simmersgaard Ikast Skytteforening 172/00
49 135865 Kristian Tornvig Hente Arnborg Idrætsforening 170/00
50 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 167/00
50 135561 Theis Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro 167/00
52 135776 Lasse Andersen Aulum Skytteforening 165/00
53 132925 Frederik Søndergaard Ikast Skytteforening 164/00
54 134942 Cody Christophersen Ikast Skytteforening 162/00
54 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 162/00
56 131059 Marcus K. Pedersen Gjern Skyttekreds 157/00
57 135515 Hugo Webster Lund Ikast Skytteforening 144/00
58 137773 Jonatan Oxholm Rasmussen Gjern Skyttekreds 131/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 200/00
1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/00
1 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/00
1 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/00
1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
6 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 199/00
7 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 198/00
8 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 197/00
9 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
9 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 196/00
11 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 195/00
12 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 193/00
13 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
1 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 199/00
1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/00
4 123109 Kasper Nielsen Them Skytteforening 198/00
4 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 198/00
6 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 197/00
6 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 197/00
8 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 196/00
8 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 196/00
8 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 196/00
8 119956 Gustav Nygaard Andresen Them Skytteforening 196/00
8 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 196/00
13 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
13 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 195/00
15 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 194/00
16 119961 Magnus Hjorth Marcussen Them Skytteforening 193/00
16 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 193/00
16 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds 193/00
19 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 191/00
20 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
20 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
20 117386 Max Dahl Hem Skytteforening 190/00
23 130846 Andreas Thor Kirkegaard Skive skytteforening 189/00
23 135565 Jwan Kamal Rasoulo Skyttekreds Bjerringbro 189/00
25 132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
25 130750 Niklas T. Nielsen Hem Skytteforening 187/00
27 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 186/00
27 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 186/00
27 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
30 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 183/00
31 117031 Mads Rost Christensen Skals Skytteforening 181/00
31 116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening 181/00
31 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening 181/00
34 132409 Maksim Bech Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/00
35 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 171/00
36 118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds 167/00

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/00
1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/00
1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 199/00
4 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 196/00
4 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 196/00
4 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 196/00
7 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 195/00
8 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 194/00
9 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 192/00
10 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 191/00
10 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/00
12 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 193/00
2 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 192/00
3 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 190/00
3 84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening 190/00
5 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 189/00
5 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 189/00
7 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 188/00
7 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
9 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 187/00
9 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 187/00
9 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 187/00
12 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 185/00
12 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening 185/00
12 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 185/00
12 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 185/00
12 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 185/00
12 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
18 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 178/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 187/00
2 136582 Johan Bjarkhamar Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
3 136051 Martin Steengaard Bjerg Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
3 82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
5 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
5 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 182/00
5 136049 Tommy Christensen Skarrild Idrætsforening 182/00
5 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening 182/00
9 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 181/00
9 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 181/00
11 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 180/00
11 92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening 180/00
13 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 179/00
13 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 179/00
13 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 179/00
16 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 178/00
16 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 178/00
18 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 177/00
19 136336 Mette Kofoed Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 176/00
19 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 176/00
21 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 175/00
21 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 175/00
21 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 175/00
24 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening 174/00
24 137515 Rene Bach Christensen Gjern Skyttekreds 174/00
24 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 174/00
24 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening 174/00
28 22546 Jan Mikkelsen Them Skytteforening 173/00
29 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 172/00
30 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 171/00
31 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 170/00
31 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 170/00
31 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening 170/00
34 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening 168/00
35 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 167/00
36 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening 164/00
36 135312 Jens Jakobsen Skals Skytteforening 164/00
38 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 163/00
39 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 155/00
40 137774 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 152/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
1 119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening 200/00
1 19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening 200/00
1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/00
1 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 200/00
7 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 199/00
7 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 199/00
7 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 199/00
7 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 199/00
7 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 199/00
7 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 199/00
7 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 199/00
7 108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening 199/00
7 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
16 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
17 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening 197/00
18 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 196/00
19 84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening 195/00
19 127772 Peter E. Nielsen Gjern Skyttekreds 195/00
21 105346 Claus Thomsen Skive skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 198/00
2 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 197/00
2 89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening 197/00
2 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 197/00
5 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 196/00
5 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 196/00
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
8 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 195/00
8 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 195/00
8 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 195/00
8 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening 195/00
8 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 195/00
13 124779 Bo Hagen Jensen Them Skytteforening 194/00
13 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 194/00
15 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 193/00
15 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 193/00
15 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 193/00
18 79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening 192/00
18 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 192/00
20 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 191/00
21 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 190/00
22 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 189/00
23 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
23 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
25 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
25 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I 187/00
27 112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 196/00
2 122493 Line Johansen Skive skytteforening 195/00
2 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 195/00
4 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 193/00
5 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 192/00
5 135109 Michelle Mariager Jakobsen Skals Skytteforening 192/00
7 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 191/00
7 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 191/00
9 135560 Jimmy Jesper Lødsen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
9 137342 Pia Kronborg Karup Skytteforening 190/00
9 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
9 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 190/00
9 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 190/00
14 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 189/00
14 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 189/00
14 130511 Sabrina Albert Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
14 135426 Susanne Randrup Villadsen Them Skytteforening 189/00
14 136086 Vitaliy Cholovskyy Haderup Skytteforening 189/00
19 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 188/00
19 135940 Jens Peder Kristoffersen Gjern Skyttekreds 188/00
21 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 187/00
21 122332 Anette Hassing Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
23 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 186/00
23 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 186/00
23 118015 Jane Vinding Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
23 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 186/00
27 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 185/00
27 135218 Ole Glud Mortensen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
29 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
29 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 184/00
31 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 183/00
31 130947 Thomas Hyldgaard Gjern Skyttekreds 183/00
31 136598 Allan Brix Gjern Skyttekreds 183/00
31 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
35 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 182/00
35 135600 Martin Madsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
37 136922 Kristina Lausten Møldrup Skytteforening 181/00
37 107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
37 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds 181/00
40 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 180/00
40 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
42 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds 179/00
43 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 178/00
43 135599 Mogens Sund Olesen Skyttekreds Bjerringbro 178/00
45 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/00
3 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 199/00
4 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 198/00
4 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/00
4 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
7 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 197/00
7 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
7 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 197/00
7 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 197/00
7 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 197/00
12 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 196/00
12 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 196/00
12 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 196/00
15 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 195/00
15 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 195/00
17 27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening 194/00
17 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 199/00
1 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 199/00
1 22559 Ivan Nielsen Silkeborg Skyttekreds 199/00
4 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 196/00
4 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 196/00
4 27380 Harald Jensen Skive skytteforening 196/00
4 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening 196/00
8 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 195/00
8 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 195/00
8 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
11 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
11 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 194/00
13 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 192/00
14 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
14 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 191/00
14 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 191/00
14 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/00
14 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 191/00
19 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 190/00
19 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 190/00
21 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 189/00
22 98424 Torben Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro 188/00
23 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 195/00
2 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
3 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 193/00
3 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 193/00
5 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 192/00
5 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 192/00
7 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 191/00
7 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 191/00
7 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 191/00
7 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 191/00
11 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 190/00
11 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 190/00
11 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
11 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
15 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
15 32911 Anna Lise Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
15 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 189/00
18 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 188/00
18 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 188/00
18 19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
18 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
18 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 188/00
23 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
23 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
23 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds 187/00
26 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
26 134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening 186/00
28 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 185/00
28 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 185/00
28 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
28 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 185/00
32 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 184/00
32 31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening 184/00
34 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 183/00
34 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
36 136467 Jørn Hansen Gjern Skyttekreds 182/00
36 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
36 113403 Finn Poulsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
39 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
40 133888 Herdis Have Them Skytteforening 180/00
40 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
42 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
42 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
44 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 178/00
44 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 178/00
46 109749 Bertel Langhoff Tjørring IF Skytteafdeling 176/00
46 98425 Inge Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro 176/00
48 136613 Kent Schmidt Andersen Tjørring IF Skytteafdeling 168/00
49 111197 Ole Andersen Tjørring IF Skytteafdeling 167/00
50 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 164/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 198/00
1 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 198/00
1 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 198/00
4 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 197/00
4 12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening 197/00
4 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/00
7 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 196/00
7 132726 Diana Johannesen Viborg Skytteforening 196/00
7 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 196/00
7 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 196/00
7 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 196/00
7 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
13 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 195/00
13 Kjellerup Skytteforening 195/00
13 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 195/00
13 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
13 137459 Christoffer Kristensen Viborg Skytteforening 195/00
13 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 195/00
13 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
13 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
21 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
21 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 194/00
21 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 194/00
21 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 194/00
21 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 194/00
21 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 194/00
21 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 194/00
28 135946 Karl Johan Andreasen Kjellerup Skytteforening 193/00
28 122599 Carl Erik Christensen Kjellerup Skytteforening 193/00
28 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 193/00
28 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 193/00
28 135412 Steffen Dannemann Heerwagen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
28 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
28 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
28 122841 Karin Mogensen Møldrup Skytteforening 193/00
36 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 192/00
36 123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening 192/00
36 116479 Martin Kramer Ikast Skytteforening 192/00
36 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 192/00
40 134943 Alexander Jørgensen Ikast Skytteforening 191/00
40 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
40 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
40 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
40 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 191/00
40 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 191/00
40 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 191/00
40 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 191/00
40 135758 Ib Kristensen Møldrup Skytteforening 191/00
40 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 191/00
40 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
40 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
52 113823 Svend Møller Møldrup Skytteforening 190/00
52 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 190/00
52 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 190/00
52 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 190/00
52 123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
52 134417 Trine Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 190/00
52 133536 Jesper Bruun Olsen Ikast Skytteforening 190/00
52 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
60 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 189/00
60 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 189/00
62 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 188/00
62 122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening 188/00
62 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 188/00
62 122842 Georg Mogensen Møldrup Skytteforening 188/00
66 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
66 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
66 135562 Nikolai Ørbæk Jensen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
66 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
66 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 187/00
66 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 187/00
66 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 187/00
66 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 187/00
66 122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening 187/00
75 122858 Erik Bach Møldrup Skytteforening 186/00
75 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 186/00
77 122853 Bent Skovbo Andersen Møldrup Skytteforening 185/00
77 135563 Kasja Ørbæk Jensen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
77 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
77 122664 Edmund Madsen Viborg Skytteforening 185/00
77 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
82 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
82 122846 Leif Nielsen Møldrup Skytteforening 184/00
82 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
82 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
82 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
82 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 184/00
82 122847 Inger Munkholm Nielsen Møldrup Skytteforening 184/00
89 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 183/00
89 19301 Tonny Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
89 122385 Søren Peter Therkildsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
92 32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening 182/00
93 122836 Kirsten Sørensen Møldrup Skytteforening 181/00
94 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 180/00
94 122378 Jens-Ole Dalsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00
96 122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening 179/00
96 122691 Jørgen Albrektsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/00
98 97098 Kjeld Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 176/00
99 122839 Inga Jensen Møldrup Skytteforening 175/00
100 122851 Aage Bach Møldrup Skytteforening 174/00

Til toppen