| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 145/05 148/07 293/12
2 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 141/02 141/02 282/04
3 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 134/02 144/05 278/07

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 144/04 146/04 290/08
2 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 139/03 134/03 273/06

Riffel, 200m - Mesterskab VS1

1 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 141/05 145/04 286/09
2 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i 142/03 143/02 285/05
3 68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening 142/04 135/02 277/06

Riffel, 200m - Mesterskab VS2

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/05 140/04 286/09

Riffel, 200m - Mesterskab VS3

1 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 138/04 141/01 279/05
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 135/04 127/00 262/04

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/04 146/00 292/04

Riffel, 200m - Mesterskab SE2

1 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening 143/05 137/05 280/10
2 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 140/02 139/02 279/04
3 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 133/00 141/03 274/03
4 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 129/02 128/00 257/02

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149/07 149/07 298/14
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/09 147/05 295/14
3 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 148/02 147/06 295/08
4 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 144/03 142/02 286/05

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ2

1 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 137/01 143/04 280/05

Riffel, 200m - Klasse BK

1 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 145/05
2 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 141/02
3 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 134/02

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 144/04
2 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 139/03

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening 142/04
2 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i 142/03
3 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 141/05

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/05
2 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 138/02

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 138/04
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 135/04

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/04
2 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 145/05
3 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 143/03

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening 143/05
2 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 141/02
3 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 140/02
4 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 138/03
5 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 133/00
6 56316 Per Lund Pedersen Østmøn Sg&i 129/02

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149/07
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/09
3 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 148/02
4 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 144/03

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 137/01

Til toppen