A-rækken 8 hold | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


A-rækken 8 hold

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
02-04-19 18:00 Kalundborg 1 - Kalundborg 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(65 - 68)
02-04-19 18:30 Holbæk 1 - Holbæk 2 - Petanque bane 1 4 - 2
(75 - 56)
02-04-19 19:00 Hjembæk 1 - Hjembæk 2 - Petanque bane 1 5 - 1
(70 - 52)
03-04-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Vetterslev Høm 2 - Petanque bane 1 5 - 1
(72 - 51)
03-04-19 18:00 Hulby 4 - Dianalund 5 - Petanquebanerne 3 - 3
(52 - 51)
03-04-19 18:00 Eggeslevmagle 1 - Eggeslevmagle 6 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 43)
03-04-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Tølløse 1 - Petanque, bane 1 2 - 4
(45 - 59)
09-04-19 18:00 Kalundborg 1 - Tølløse 1 - Petanque bane 1 2 - 4
(45 - 60)
09-04-19 18:00 Korsør 1 - Vetterslev Høm 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(58 - 60)
09-04-19 18:30 Holbæk 1 - Kalundborg 2 - Petanque bane 1 4 - 2
(73 - 60)
09-04-19 19:00 Hjembæk 1 - Holbæk 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(52 - 53)
10-04-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Dianalund 5 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 41)
10-04-19 18:00 Eggeslevmagle 1 - Korsør 2 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 62)
10-04-19 18:00 Hulby 4 - Eggeslevmagle 6 - Petanquebanerne 1 - 5
(45 - 75)
10-04-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Hjembæk 2 - Petanque, bane 1 1 - 5
(36 - 68)
16-04-19 18:00 Korsør 1 - Korsør 2 - Petanque bane 1 1 - 5
(56 - 71)
22-04-19 18:00 Vetterslev Høm 2 - Hulby 4 - Petanque bane 2 5 - 1
(73 - 46)
22-04-19 18:00 Kalundborg 2 - Ugerløse IF 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(64 - 58)
23-04-19 18:00 Korsør 2 - Vetterslev Høm 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(66 - 44)
23-04-19 18:30 Holbæk 2 - Kalundborg 1 - Petanque bane 2 1 - 5
(56 - 68)
24-04-19 18:00 Tølløse 1 - Hjembæk 1 - Petanque bane 1 2 - 4
(52 - 68)
24-04-19 18:00 Dianalund 5 - Eggeslevmagle 1 - Petanque, bane 1 5 - 1
(68 - 39)
24-04-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Korsør 1 - Petanquebaner 3 - 3
(67 - 54)
24-04-19 18:30 Hjembæk 2 - Holbæk 1 - Petanque bane 1 1 - 5
(32 - 72)
29-04-19 18:00 Kalundborg 2 - Hjembæk 1 - Petanque bane 2 0 - 6
(24 - 78)
29-04-19 18:00 Vetterslev Høm 2 - Eggeslevmagle 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(60 - 64)
30-04-19 18:00 Korsør 2 - Hulby 4 - Petanque bane 1 5 - 1
(76 - 48)
30-04-19 18:30 Holbæk 2 - Ugerløse IF 1 - Petanque bane 2 5 - 1
(74 - 58)
01-05-19 18:00 Tølløse 1 - Holbæk 1 - Petanque bane 1 2 - 4
(56 - 69)
01-05-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Vetterslev Høm 1 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 62)
01-05-19 18:00 Dianalund 5 - Korsør 1 - Petanque, bane 1 4 - 2
(69 - 50)
01-05-19 18:30 Hjembæk 2 - Kalundborg 1 - Petanque bane 1 3 - 3
(56 - 61)
06-05-19 18:00 Kalundborg 2 - Tølløse 1 - Petanque bane 2 1 - 5
(35 - 77)
06-05-19 18:00 Vetterslev Høm 2 - Dianalund 5 - Petanque bane 2 1 - 5
(54 - 73)
07-05-19 18:00 Kalundborg 1 - Ugerløse IF 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(64 - 49)
07-05-19 19:00 Hjembæk 1 - Holbæk 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 65)
08-05-19 18:00 Eggeslevmagle 1 - Korsør 1 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 44)
08-05-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Korsør 2 - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 66)
08-05-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Hulby 4 - Petanque bane 1 4 - 2
(56 - 50)
08-05-19 18:30 Hjembæk 2 - Holbæk 2 - Petanque bane 1 0 - 6
(30 - 78)
14-05-19 18:00 Korsør 1 - Vetterslev Høm 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(70 - 54)
14-05-19 18:00 Korsør 2 - Vetterslev Høm 2 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 30)
14-05-19 18:30 Holbæk 1 - Kalundborg 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(68 - 49)
14-05-19 18:30 Holbæk 2 - Kalundborg 2 - Petanque bane 2 4 - 2
(75 - 45)
15-05-19 18:00 Tølløse 1 - Hjembæk 2 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 54)
15-05-19 18:00 Hulby 4 - Eggeslevmagle 1 - Petanquebanerne 4 - 2
(62 - 64)
15-05-19 18:00 Dianalund 5 - Eggeslevmagle 6 - Petanque, bane 1 5 - 1
(72 - 51)
15-05-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Hjembæk 1 - Petanque, bane 1 0 - 6
(31 - 78)
21-05-19 18:00 Kalundborg 1 - Hjembæk 1 - Petanque bane 1 1 - 5
(36 - 77)
21-05-19 18:00 Korsør 2 - Dianalund 5 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 32)
21-05-19 18:30 Holbæk 2 - Tølløse 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(67 - 62)
22-05-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Eggeslevmagle 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(74 - 28)
22-05-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Vetterslev Høm 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 43)
22-05-19 18:00 Hulby 4 - Korsør 1 - Petanquebanerne 6 - 0
(78 - 42)
22-05-19 18:30 Hjembæk 2 - Kalundborg 2 - Petanque bane 1 2 - 4
(58 - 62)
22-05-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Holbæk 1 - Petanque, bane 1 1 - 5
(33 - 69)

Til toppen