A-rækken 8 hold | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99366

Komplet kampprogram


A-rækken 8 hold

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 02-04-19 18:00 Kalundborg 1 - Kalundborg 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(65 - 68)
Tirsdag 02-04-19 18:30 Holbæk 1 - Holbæk 2 - Petanque bane 1 4 - 2
(75 - 56)
Tirsdag 02-04-19 19:00 Hjembæk 1 - Hjembæk 2 - Petanque bane 1 5 - 1
(70 - 52)
Onsdag 03-04-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Vetterslev Høm 2 - Petanque bane 1 5 - 1
(72 - 51)
Onsdag 03-04-19 18:00 Hulby 4 - Dianalund 5 - Petanquebanerne 3 - 3
(52 - 51)
Onsdag 03-04-19 18:00 Eggeslevmagle 1 - Eggeslevmagle 6 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 43)
Onsdag 03-04-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Tølløse 1 - Petanque, bane 1 2 - 4
(45 - 59)
Tirsdag 09-04-19 18:00 Kalundborg 1 - Tølløse 1 - Petanque bane 1 2 - 4
(45 - 60)
Tirsdag 09-04-19 18:00 Korsør 1 - Vetterslev Høm 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(58 - 60)
Tirsdag 09-04-19 18:30 Holbæk 1 - Kalundborg 2 - Petanque bane 1 4 - 2
(73 - 60)
Tirsdag 09-04-19 19:00 Hjembæk 1 - Holbæk 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(52 - 53)
Onsdag 10-04-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Dianalund 5 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 41)
Onsdag 10-04-19 18:00 Eggeslevmagle 1 - Korsør 2 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 62)
Onsdag 10-04-19 18:00 Hulby 4 - Eggeslevmagle 6 - Petanquebanerne 1 - 5
(45 - 75)
Onsdag 10-04-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Hjembæk 2 - Petanque, bane 1 1 - 5
(36 - 68)
Tirsdag 16-04-19 18:00 Korsør 1 - Korsør 2 - Petanque bane 1 1 - 5
(56 - 71)
Mandag 22-04-19 18:00 Vetterslev Høm 2 - Hulby 4 - Petanque bane 2 5 - 1
(73 - 46)
Mandag 22-04-19 18:00 Kalundborg 2 - Ugerløse IF 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(64 - 58)
Tirsdag 23-04-19 18:00 Korsør 2 - Vetterslev Høm 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(66 - 44)
Tirsdag 23-04-19 18:30 Holbæk 2 - Kalundborg 1 - Petanque bane 2 1 - 5
(56 - 68)
Onsdag 24-04-19 18:00 Tølløse 1 - Hjembæk 1 - Petanque bane 1 2 - 4
(52 - 68)
Onsdag 24-04-19 18:00 Dianalund 5 - Eggeslevmagle 1 - Petanque, bane 1 5 - 1
(68 - 39)
Onsdag 24-04-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Korsør 1 - Petanquebaner 3 - 3
(67 - 54)
Onsdag 24-04-19 18:30 Hjembæk 2 - Holbæk 1 - Petanque bane 1 1 - 5
(32 - 72)
Mandag 29-04-19 18:00 Kalundborg 2 - Hjembæk 1 - Petanque bane 2 0 - 6
(24 - 78)
Mandag 29-04-19 18:00 Vetterslev Høm 2 - Eggeslevmagle 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(60 - 64)
Tirsdag 30-04-19 18:00 Korsør 2 - Hulby 4 - Petanque bane 1 5 - 1
(76 - 48)
Tirsdag 30-04-19 18:30 Holbæk 2 - Ugerløse IF 1 - Petanque bane 2 5 - 1
(74 - 58)
Onsdag 01-05-19 18:00 Tølløse 1 - Holbæk 1 - Petanque bane 1 2 - 4
(56 - 69)
Onsdag 01-05-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Vetterslev Høm 1 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 62)
Onsdag 01-05-19 18:00 Dianalund 5 - Korsør 1 - Petanque, bane 1 4 - 2
(69 - 50)
Onsdag 01-05-19 18:30 Hjembæk 2 - Kalundborg 1 - Petanque bane 1 3 - 3
(56 - 61)
Mandag 06-05-19 18:00 Kalundborg 2 - Tølløse 1 - Petanque bane 2 1 - 5
(35 - 77)
Mandag 06-05-19 18:00 Vetterslev Høm 2 - Dianalund 5 - Petanque bane 2 1 - 5
(54 - 73)
Tirsdag 07-05-19 18:00 Kalundborg 1 - Ugerløse IF 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(64 - 49)
Tirsdag 07-05-19 19:00 Hjembæk 1 - Holbæk 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 65)
Onsdag 08-05-19 18:00 Eggeslevmagle 1 - Korsør 1 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 44)
Onsdag 08-05-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Korsør 2 - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 66)
Onsdag 08-05-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Hulby 4 - Petanque bane 1 4 - 2
(56 - 50)
Onsdag 08-05-19 18:30 Hjembæk 2 - Holbæk 2 - Petanque bane 1 0 - 6
(30 - 78)
Tirsdag 14-05-19 18:00 Korsør 1 - Vetterslev Høm 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(70 - 54)
Tirsdag 14-05-19 18:00 Korsør 2 - Vetterslev Høm 2 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 30)
Tirsdag 14-05-19 18:30 Holbæk 1 - Kalundborg 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(68 - 49)
Tirsdag 14-05-19 18:30 Holbæk 2 - Kalundborg 2 - Petanque bane 2 4 - 2
(75 - 45)
Onsdag 15-05-19 18:00 Tølløse 1 - Hjembæk 2 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 54)
Onsdag 15-05-19 18:00 Hulby 4 - Eggeslevmagle 1 - Petanquebanerne 4 - 2
(62 - 64)
Onsdag 15-05-19 18:00 Dianalund 5 - Eggeslevmagle 6 - Petanque, bane 1 5 - 1
(72 - 51)
Onsdag 15-05-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Hjembæk 1 - Petanque, bane 1 0 - 6
(31 - 78)
Tirsdag 21-05-19 18:00 Kalundborg 1 - Hjembæk 1 - Petanque bane 1 1 - 5
(36 - 77)
Tirsdag 21-05-19 18:00 Korsør 2 - Dianalund 5 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 32)
Tirsdag 21-05-19 18:30 Holbæk 2 - Tølløse 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(67 - 62)
Onsdag 22-05-19 18:00 Vetterslev Høm 1 - Eggeslevmagle 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(74 - 28)
Onsdag 22-05-19 18:00 Eggeslevmagle 6 - Vetterslev Høm 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 43)
Onsdag 22-05-19 18:00 Hulby 4 - Korsør 1 - Petanquebanerne 6 - 0
(78 - 42)
Onsdag 22-05-19 18:30 Hjembæk 2 - Kalundborg 2 - Petanque bane 1 2 - 4
(58 - 62)
Onsdag 22-05-19 19:00 Ugerløse IF 1 - Holbæk 1 - Petanque, bane 1 1 - 5
(33 - 69)

Til toppen