| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Klasse JUN

1 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 14/08

TerrænGevær - Klasse VS1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 29/12
2 62329 Jan O. Larsen Ramløse I.f. 29/12
2 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 29/12
4 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 28/12
4 57413 Morten Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 28/12
6 68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 28/12
7 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 27/12
8 62432 Bjarne Sørensen Ramløse I.f. 27/11
9 63215 Hans Jørgen Vaaben Akademisk Skytteforening 26/12
10 55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 26/12

TerrænGevær - Klasse VS2

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 29/12
2 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 27/12
3 104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 27/12
4 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 26/12
5 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 26/12
6 81615 Ola Hvamstad Akademisk Skytteforening 26/12
7 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening 26/12
8 62352 Henrik Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 25/12
9 58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening 24/12
10 66137 Niels Axelsson Ingeniørernes Skytteforening 23/12
11 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 23/12
12 Blovstrød SG&I - Skytteafd. 23/11
13 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds 21/11
14 54249 Lis Nielsen Herfølge Skytteforening 15/09

TerrænGevær - Klasse SE

1 70481 Stig A. Munkholm Ramløse I.f. 29/12
1 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 29/12
3 64433 Lasse Sommer Ramløse I.f. 28/12
4 70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening 26/12
5 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 25/11
6 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 24/12
7 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 24/11
8 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening 23/11
9 66721 Svend Mørup Akademisk Skytteforening 22/12
10 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 22/11
11 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds 22/11
12 62781 Hans Lund Madsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 22/10
13 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 21/10
14 56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening 18/12
15 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 13/10

TerrænGevær - Klasse VÅ

1 65101 Kim Kristiansen Ramløse I.f. 28/12
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 27/12
3 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 24/11
4 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 21/11
5 65014 Torben Henriksen Helsinge S&i - Skytteafd. 20/10
6 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 20/10
7 63366 Christopher Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 18/10
8 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 16/09

Til toppen