| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/14
2 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 200/07
3 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/06
4 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 200/04
5 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/09
6 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 197/05
7 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/03
8 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 197/07
2 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/04
3 137276 Jacob Christoffersen Sparta Idrætsforening 194/03
4 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 199/10
2 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 200/07
2 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/06
3 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/03
4 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 182/03
5 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 179/01
6 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 174/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 195/03
2 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 192/01
3 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/03
4 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 186/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 181/01
1 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 181/01
3 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 180/01
4 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 176/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 199/03
2 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 198/07
3 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 200/03
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 198/08
3 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 196/02
4 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 195/01
5 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 194/04
6 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/05
7 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening 193/04
8 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 189/01
9 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 186/01
10 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 185/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 198/04
2 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 198/03
3 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 196/04
4 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 195/03
5 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/05
2 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 195/04
3 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 195/02
4 42421 Jørgen Lyk Sønderborg Skyttekreds 194/04
5 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 191/01
6 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening 190/02
7 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 188/01
8 43491 Dan Larsen Broagerlands Skytteforening 183/02

Til toppen