Pulje 3 - Mesterrække 1 / Krocketliga

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186 / 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Mesterrække 1 / Krocketliga
Pulje 3

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. Sig/Thorstrup IF 1 10 8 1 1 27-13 620-420 200 27
2. Nordenskov UIF 1 10 6 0 4 24-16 599-463 136 24
3. Ansager KK 1 10 5 4 1 24-16 568-480 88 24
4. Grindsted FFI 1 10 3 3 4 19-21 521-576 -55 19
5. Ølgod KK 3 10 1 3 6 15-25 518-629 -111 15
6. NRUI 2 10 1 1 8 11-29 423-681 -258 11

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Mesterrække 1 / Krocketliga
Pulje 3

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Mesterrække 1 / Krocketliga
Pulje 3

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Mesterrække 1 / Krocketliga
Pulje 3

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 18:30 NRUI 2 - Nordenskov UIF 1 1 - 3
(37 - 67)
29-04-19 18:30 Ølgod KK 3 - Grindsted FFI 1 2 - 2
(61 - 47)
29-04-19 18:30 Ansager KK 1 - Sig/Thorstrup IF 1 2 - 2
(47 - 53)
06-05-19 18:30 Ansager KK 1 - NRUI 2 3 - 1
(72 - 39)
06-05-19 18:30 Nordenskov UIF 1 - Ølgod KK 3 3 - 1
(72 - 33)
06-05-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Grindsted FFI 1 3 - 1
(76 - 45)
13-05-19 18:30 Ølgod KK 3 - Ansager KK 1 1 - 3
(40 - 76)
13-05-19 18:30 Grindsted FFI 1 - Nordenskov UIF 1 0 - 4
(29 - 80)
13-05-19 18:30 NRUI 2 - Sig/Thorstrup IF 1 1 - 3
(37 - 62)
20-05-19 18:30 Ansager KK 1 - Grindsted FFI 1 2 - 2
(49 - 54)
20-05-19 18:30 NRUI 2 - Ølgod KK 3 1 - 3
(45 - 72)
27-05-19 18:30 Grindsted FFI 1 - NRUI 2 1 - 3
(47 - 60)
27-05-19 18:30 Nordenskov UIF 1 - Ansager KK 1 1 - 3
(40 - 61)
27-05-19 18:30 Ølgod KK 3 - Sig/Thorstrup IF 1 1 - 3
(42 - 62)
28-05-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Nordenskov UIF 1 1 - 3
(37 - 72)
03-06-19 18:30 Nordenskov UIF 1 - NRUI 2 4 - 0
(80 - 15)
03-06-19 18:30 Grindsted FFI 1 - Ølgod KK 3 3 - 1
(72 - 48)
03-06-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Ansager KK 1 3 - 1
(69 - 26)
12-06-19 18:30 NRUI 2 - Ansager KK 1 1 - 3
(50 - 67)
12-06-19 18:30 Ølgod KK 3 - Nordenskov UIF 1 1 - 3
(50 - 72)
12-06-19 18:30 Grindsted FFI 1 - Sig/Thorstrup IF 1 1 - 3
(33 - 61)
17-06-19 18:30 Ansager KK 1 - Ølgod KK 3 2 - 2
(44 - 53)
17-06-19 18:30 Nordenskov UIF 1 - Grindsted FFI 1 1 - 3
(45 - 67)
17-06-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - NRUI 2 3 - 1
(66 - 31)
24-06-19 18:30 Grindsted FFI 1 - Ansager KK 1 2 - 2
(47 - 59)
24-06-19 18:30 Ølgod KK 3 - NRUI 2 2 - 2
(68 - 72)
24-06-19 18:30 Nordenskov UIF 1 - Sig/Thorstrup IF 1 1 - 3
(36 - 67)
01-07-19 18:30 NRUI 2 - Grindsted FFI 1 0 - 4
(37 - 80)
01-07-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 1 - Ølgod KK 3 3 - 1
(67 - 51)
02-07-19 18:30 Ansager KK 1 - Nordenskov UIF 1 3 - 1
(67 - 35)

Til toppen