Række A-1 / 2. division | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186 / 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Række A-1 / 2. division

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
30-04-19 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Skovlund KK 2 2 - 2
(58 - 50)
30-04-19 18:30 Årre BK 1 - Tjæreborg IF 2 2 - 2
(50 - 56)
30-04-19 18:30 Esbjerg 1 - Grindsted FFI 2 1 - 3
(29 - 72)
30-04-19 18:30 Agerbæk KC 1 - Grimstrup IF 1 3 - 1
(72 - 42)
30-04-19 18:30 Billum IF 1 1 - Bøvl IF 1 1 - 3
(54 - 69)
30-04-19 18:30 Outrup GUB 2 - SGI 1 1 - 3
(44 - 62)
30-04-19 18:30 Alslev SK 1 - Sig/Thorstrup IF 2 3 - 1
(72 - 31)
07-05-19 18:30 Ølgod KK 5 - Outrup GUB 2 1 - 3
(56 - 64)
07-05-19 18:30 SGI 1 - Alslev SK 1 2 - 2
(56 - 56)
07-05-19 18:30 Billum IF 1 1 - Bramming KK 2 2 - 2
(53 - 65)
07-05-19 18:30 Outrup GUB 1 - Agerbæk KC 1 1 - 3
(36 - 67)
07-05-19 18:30 Bøvl IF 1 - Grimstrup IF 1 3 - 1
(62 - 42)
07-05-19 18:30 Esbjerg 1 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(42 - 66)
07-05-19 18:30 Skovlund KK 2 - Årre BK 1 1 - 3
(47 - 76)
07-05-19 18:30 Grindsted FFI 2 - Tjæreborg IF 2 3 - 1
(64 - 45)
09-05-19 18:30 Bramming KK 2 - Outrup GUB 1 1 - 3
(37 - 66)
14-05-19 18:30 Agerbæk KC 1 - Billum IF 1 1 2 - 2
(68 - 53)
14-05-19 18:30 Grimstrup IF 1 - Outrup GUB 1 3 - 1
(76 - 45)
14-05-19 18:30 Bramming KK 2 - Bøvl IF 1 1 - 3
(38 - 64)
14-05-19 18:30 Alslev SK 1 - Ølgod KK 5 3 - 1
(67 - 52)
14-05-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 2 - SGI 1 1 - 3
(50 - 69)
14-05-19 18:30 Årre BK 1 - Esbjerg 1 3 - 1
(76 - 40)
14-05-19 18:30 Tjæreborg IF 2 - Skovlund KK 2 4 - 0
(80 - 30)
14-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Grindsted FFI 2 3 - 1
(67 - 42)
21-05-19 18:30 Esbjerg 1 - Tjæreborg IF 2 2 - 2
(58 - 58)
21-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Årre BK 1 4 - 0
(80 - 29)
21-05-19 18:30 Grindsted FFI 2 - Skovlund KK 2 4 - 0
(80 - 20)
21-05-19 18:30 Bøvl IF 1 - Outrup GUB 1 3 - 1
(61 - 42)
21-05-19 18:30 Ølgod KK 5 - Sig/Thorstrup IF 2 1 - 3
(35 - 72)
21-05-19 18:30 Outrup GUB 2 - Alslev SK 1 2 - 2
(51 - 51)
21-05-19 18:30 Billum IF 1 1 - Grimstrup IF 1 1 - 3
(34 - 64)
28-05-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 2 - Outrup GUB 2 1 - 3
(32 - 62)
28-05-19 18:30 SGI 1 - Ølgod KK 5 3 - 1
(72 - 37)
28-05-19 18:30 Grimstrup IF 1 - Bramming KK 2 1 - 3
(44 - 62)
28-05-19 18:30 Outrup GUB 1 - Billum IF 1 1 3 - 1
(67 - 37)
28-05-19 18:30 Agerbæk KC 1 - Bøvl IF 1 1 - 3
(41 - 69)
28-05-19 18:30 Tjæreborg IF 2 - Askov/Vejen KK 1 2 - 2
(59 - 64)
28-05-19 18:30 Skovlund KK 2 - Esbjerg 1 1 - 3
(45 - 72)
28-05-19 18:30 Årre BK 1 - Grindsted FFI 2 1 - 3
(40 - 66)
04-06-19 18:30 Skovlund KK 2 - Askov/Vejen KK 1 1 - 3
(41 - 67)
04-06-19 18:30 Tjæreborg IF 2 - Årre BK 1 0 - 4
(52 - 80)
04-06-19 18:30 Grindsted FFI 2 - Esbjerg 1 4 - 0
(80 - 38)
04-06-19 18:30 Outrup GUB 1 - Bramming KK 2 2 - 2
(68 - 54)
04-06-19 18:30 Grimstrup IF 1 - Agerbæk KC 1 4 - 0
(80 - 28)
04-06-19 18:30 Bøvl IF 1 - Billum IF 1 1 1 - 3
(56 - 62)
04-06-19 18:30 SGI 1 - Outrup GUB 2 3 - 1
(67 - 35)
04-06-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 2 - Alslev SK 1 4 - 0
(80 - 44)
11-06-19 18:30 Outrup GUB 2 - Ølgod KK 5 4 - 0
(80 - 24)
11-06-19 18:30 Alslev SK 1 - SGI 1 1 - 3
(37 - 67)
11-06-19 18:30 Bramming KK 2 - Billum IF 1 1 1 - 3
(27 - 63)
11-06-19 18:30 Agerbæk KC 1 - Outrup GUB 1 2 - 2
(50 - 65)
11-06-19 18:30 Grimstrup IF 1 - Bøvl IF 1 2 - 2
(55 - 61)
11-06-19 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Esbjerg 1 3 - 1
(72 - 39)
11-06-19 18:30 Årre BK 1 - Skovlund KK 2 1 - 3
(38 - 64)
11-06-19 18:30 Tjæreborg IF 2 - Grindsted FFI 2 2 - 2
(56 - 63)
12-06-19 18:30 Bramming KK 2 - Agerbæk KC 1 4 - 0
(80 - 14)
18-06-19 18:30 SGI 1 - Sig/Thorstrup IF 2
18-06-19 18:30 Esbjerg 1 - Årre BK 1
18-06-19 18:30 Skovlund KK 2 - Tjæreborg IF 2
18-06-19 18:30 Grindsted FFI 2 - Askov/Vejen KK 1 2 - 2
(64 - 45)
18-06-19 18:30 Billum IF 1 1 - Agerbæk KC 1
18-06-19 18:30 Outrup GUB 1 - Grimstrup IF 1
18-06-19 18:30 Bøvl IF 1 - Bramming KK 2
25-06-19 18:30 Grimstrup IF 1 - Billum IF 1 1
25-06-19 18:30 Agerbæk KC 1 - Bramming KK 2
25-06-19 18:30 Outrup GUB 1 - Bøvl IF 1
25-06-19 18:30 Tjæreborg IF 2 - Esbjerg 1
25-06-19 18:30 Årre BK 1 - Askov/Vejen KK 1
25-06-19 18:30 Skovlund KK 2 - Grindsted FFI 2
25-06-19 18:30 Sig/Thorstrup IF 2 - Ølgod KK 5
25-06-19 18:30 Alslev SK 1 - Outrup GUB 2
26-06-19 18:30 Ølgod KK 5 - Alslev SK 1
02-07-19 18:30 Outrup GUB 2 - Sig/Thorstrup IF 2
02-07-19 18:30 Ølgod KK 5 - SGI 1
02-07-19 18:30 Askov/Vejen KK 1 - Tjæreborg IF 2
02-07-19 18:30 Esbjerg 1 - Skovlund KK 2
02-07-19 18:30 Grindsted FFI 2 - Årre BK 1
02-07-19 18:30 Bramming KK 2 - Grimstrup IF 1
02-07-19 18:30 Billum IF 1 1 - Outrup GUB 1
02-07-19 18:30 Bøvl IF 1 - Agerbæk KC 1

Til toppen