Pulje 2 - Række B-2 / Serie 2

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186 / 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-2 / Serie 2
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. Tjæreborg IF 4 7 3 4 0 17-11 451-400 51 17
2. Grindsted FFI 3 6 4 2 0 16-8 372-273 99 16
3. Årre BK 2 7 2 4 1 15-13 438-374 64 15
4. Bramming KK 5 6 2 2 2 13-11 341-336 5 13
5. Hovborg U&IF 3 7 0 3 4 10-18 388-474 -86 10
6. Janderup FS 2 7 0 3 4 9-19 358-491 -133 9

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-2 / Serie 2
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
733531 12-06-19 18:30 Tjæreborg IF 4 - Bramming KK 5 Tjæreborg Krocket Baner 2 - 2
(54 - 68)
733530 12-06-19 18:30 Hovborg U&IF 3 - Janderup FS 2 Hovborg Krocketbane 2 - 2
(72 - 58)
733529 12-06-19 18:30 Årre BK 2 - Grindsted FFI 3 Årre Krocketbane 1 - 3
(45 - 64)
733534 17-06-19 18:30 Bramming KK 5 - Årre BK 2 Bramming Krocket Klub
733533 17-06-19 18:30 Janderup FS 2 - Tjæreborg IF 4 Aktivitetshuset I Janderup
733532 17-06-19 18:30 Grindsted FFI 3 - Hovborg U&IF 3 Søndre Skole

Kommende kampe

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-2 / Serie 2
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
17-06-19 18:30  - 
17-06-19 18:30  - 
17-06-19 18:30  - 
21-06-19 10:00  - 
24-06-19 18:30  - 
24-06-19 18:30  - 
24-06-19 18:30  - 

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-2 / Serie 2
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 18:30 Årre BK 2 - Janderup FS 2 3 - 1
(76 - 42)
29-04-19 18:30 Hovborg U&IF 3 - Tjæreborg IF 4 1 - 3
(40 - 76)
29-04-19 18:30 Grindsted FFI 3 - Bramming KK 5 3 - 1
(62 - 30)
06-05-19 18:30 Grindsted FFI 3 - Årre BK 2 2 - 2
(44 - 59)
06-05-19 18:30 Janderup FS 2 - Hovborg U&IF 3 2 - 2
(58 - 64)
06-05-19 18:30 Bramming KK 5 - Tjæreborg IF 4 2 - 2
(56 - 56)
13-05-19 18:30 Hovborg U&IF 3 - Grindsted FFI 3 1 - 3
(34 - 66)
13-05-19 18:30 Tjæreborg IF 4 - Janderup FS 2 3 - 1
(69 - 48)
13-05-19 18:30 Årre BK 2 - Bramming KK 5 3 - 1
(64 - 35)
20-05-19 18:30 Grindsted FFI 3 - Tjæreborg IF 4 2 - 2
(60 - 62)
20-05-19 18:30 Årre BK 2 - Hovborg U&IF 3 2 - 2
(68 - 68)
20-05-19 18:30 Bramming KK 5 - Janderup FS 2 4 - 0
(80 - 46)
27-05-19 18:30 Tjæreborg IF 4 - Årre BK 2 2 - 2
(58 - 72)
27-05-19 18:30 Janderup FS 2 - Grindsted FFI 3 1 - 3
(43 - 76)
27-05-19 18:30 Hovborg U&IF 3 - Bramming KK 5 1 - 3
(54 - 72)
03-06-19 18:30 Janderup FS 2 - Årre BK 2 2 - 2
(63 - 54)
03-06-19 18:30 Tjæreborg IF 4 - Hovborg U&IF 3 3 - 1
(76 - 56)
12-06-19 18:30 Årre BK 2 - Grindsted FFI 3 1 - 3
(45 - 64)
12-06-19 18:30 Hovborg U&IF 3 - Janderup FS 2 2 - 2
(72 - 58)
12-06-19 18:30 Tjæreborg IF 4 - Bramming KK 5 2 - 2
(54 - 68)
17-06-19 18:30 Grindsted FFI 3 - Hovborg U&IF 3
17-06-19 18:30 Janderup FS 2 - Tjæreborg IF 4
17-06-19 18:30 Bramming KK 5 - Årre BK 2
21-06-19 10:00 Bramming KK 5 - Grindsted FFI 3
24-06-19 18:30 Tjæreborg IF 4 - Grindsted FFI 3
24-06-19 18:30 Hovborg U&IF 3 - Årre BK 2
24-06-19 18:30 Janderup FS 2 - Bramming KK 5
25-06-19 14:00 Bramming KK 5 - Hovborg U&IF 3
01-07-19 18:30 Årre BK 2 - Tjæreborg IF 4
01-07-19 18:30 Grindsted FFI 3 - Janderup FS 2

Til toppen