| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Finale Voksen stilling (F)

1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 381 98,9 479,9
Finale:
1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 381 98,9 479,9
Finale:
1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 376 99,1 475,1
Finale:
2 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 377 97,2 474,2
Finale:
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 376 100,1 476,1
Finale:
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 376 100,1 476,1
Finale:
3 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 376 99,1 475,1
Finale:
3 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 371 94,4 465,4
Finale:
3 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 373 99,9 472,9
Finale:
4 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 367 98,3 465,3
Finale:
4 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 377 97,2 474,2
Finale:
5 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 373 99,9 472,9
Finale:
5 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 366 99,1 465,1
Finale:
6 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 369 93,7 462,7
Finale:
6 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 371 94,4 465,4
Finale:
7 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 367 98,3 465,3
Finale:
7 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 365 95,6 460,6
Finale:
8 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 366 99,1 465,1
Finale:
9 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 369 93,7 462,7
Finale:
10 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 365 95,6 460,6
Finale:

Riffel, 15m - Finale Junior (F)

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 395 104,5 499,5
Finale: 104,5
1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 396 103,5 499,5
Finale: 103,5
1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 399 103,9 502,9
Finale: 103,9
1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 399 103,9 502,9
Finale: 103,9
2 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 395 104,5 499,5
Finale: 104,5
2 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 396 103,5 499,5
Finale: 103,5
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 398 100,6 498,6
Finale: 100,6
3 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 394 103,3 497,3
Finale: 103,3
4 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 398 100,6 498,6
Finale: 100,6
5 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 394 103,3 497,3
Finale: 103,3

Riffel, 15m - Finale Børn (F)

1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 381 98,9 479,9
Finale:
1 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 400 106 506
Finale:
1 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 400 105,2 505,2
Finale:
1 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 400 106 506
Finale:
2 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 400 105,2 505,2
Finale:
2 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 400 104,7 504,7
Finale:
3 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 399 105,3 504,3
Finale:
3 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 400 104,7 504,7
Finale:
4 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 399 105,3 504,3
Finale:
4 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 400 103 503
Finale:
5 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 400 103 503
Finale:

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 200/13 200/12 400/25
2 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 200/14 200/11 400/25
3 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/12 200/12 400/24
4 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/10 199/09 399/19
5 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 199/11 199/09 398/20
6 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/05 199/08 396/13
7 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/08 196/08 394/16

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 200/09 200/12 400/21
2 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 199/10 199/14 398/24
3 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 197/09 198/06 395/15
4 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/12 197/04 395/16
5 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 198/07 197/07 395/14
6 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200/08 194/06 394/14
7 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 195/07 197/05 392/12
8 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 195/03 196/04 391/07
9 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 197/05 194/07 391/12
10 124343 Magnus Lautrup Sparta Idrætsforening 195/04 195/04 390/08
11 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening 193/05 192/03 385/08
12 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 196/04 189/04 385/08
13 133906 Natasja Lund Rødekro Skytteforening 187/04 188/04 375/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 198/07 196/11 394/18
2 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 196/04 194/08 390/12
3 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 195/09 194/06 389/15
4 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/07 194/06 389/13
5 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 194/04 194/03 388/07
6 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 188/02 196/01 384/03
7 127319 Lukas Heissel Gråsten Skytteforening 189/03 191/05 380/08
8 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 192/03 183/00 375/03
9 135896 Kewin Mehlberg Sønderborg Skyttekreds 189/01 185/01 374/02
10 132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening 181/01 190/03 371/04
11 133875 Patricia Lund Rødekro Skytteforening 178/00 185/00 363/00
12 108572 Frey Frank Larsen Rødekro Skytteforening 178/00 184/01 362/01
13 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 184/02 177/03 361/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 197/08 199/07 396/15
2 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/06 196/09 395/15
3 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 196/06 196/05 392/11
4 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 192/05 197/12 389/17
5 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 189/04 191/04 380/08
6 134561 Lucas Nielsen Sparta Idrætsforening 188/02 188/04 376/06
7 108571 Toke Frank Larsen Rødekro Skytteforening 183/01 184/01 367/02
8 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds 178/01 176/00 354/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/12 199/08 399/20
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 199/08 199/09 398/17
3 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 198/09 196/07 394/16
4 98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening 194/08 199/07 393/15
5 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 194/05 198/07 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/03 198/06 396/09
2 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 198/06 197/08 395/14
3 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 196/07 198/09 394/16
4 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 198/06 196/09 394/15
5 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening 198/05 196/07 394/12
6 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 193/04 197/10 390/14
7 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 194/02 196/05 390/07
8 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 195/06 195/05 390/11
9 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 194/07 195/05 389/12
10 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 192/07 195/07 387/14
11 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 190/05 195/03 385/08
12 113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening 189/01 190/02 379/03
13 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 188/02 189/00 377/02
14 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 188/04 185/02 373/06
15 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening 185/00 186/02 371/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 190/02 187/05 377/07
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 188/03 188/02 376/05
3 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 185/01 188/02 373/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 189/01 192/05 381/06
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 186/02 190/02 376/04
3 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 186/03 185/01 371/04
4 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 187/03 182/02 369/05
5 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 183/03 184/01 367/04
6 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 179/00 187/01 366/01
7 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 181/01 184/00 365/01
8 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 185/02 180/00 365/02
9 43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening 187/02 178/00 365/02
10 42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 178/00 186/04 364/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 182/02 188/03 370/05
2 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 184/02 179/01 363/03
3 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 178/00 180/01 358/01
4 Sundeved Skytteforening 178/00 176/01 354/01
5 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 177/00 175/01 352/01
6 43120 Herbert Larsen Rødekro Skytteforening 172/01 177/00 349/01
7 20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 178/00 168/00 346/00
8 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 168/01 170/00 338/01

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 199/11 200/10 399/21
2 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 198/04 199/07 397/11
3 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 198/07 195/07 393/14
4 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 196/07 194/05 390/12

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 197/10 199/08 396/18
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/04 195/07 392/11
3 93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds 194/04 197/09 391/13
4 43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds 196/05 195/07 391/12
5 127595 Tina Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 192/07 196/04 388/11
6 43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening 192/01 195/07 387/08
7 43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening 193/06 191/05 384/11

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 193/07 196/06 389/13
2 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 192/03 192/05 384/08
3 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 193/04 191/06 384/10
4 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 193/06 189/04 382/10
5 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 190/01 188/03 378/04
6 127916 Paula Volintirn Rødekro Skytteforening 180/01 181/00 361/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 198/07 199/09 397/16
2 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 196/04 196/04 392/08
3 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 197/05 195/08 392/13
4 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 197/02 195/09 392/11
5 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 198/06 194/07 392/13
6 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 195/07 196/08 391/15
7 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 195/08 196/05 391/13
8 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 195/03 195/09 390/12
9 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 195/03 195/03 390/06
10 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 192/03 194/05 386/08
11 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 191/04 193/03 384/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 198/07 195/03 393/10
2 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 194/05 196/03 390/08
3 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds 195/08 194/07 389/15
4 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 195/03 194/04 389/07
5 43267 Finn Enevoldsen Tinglev Skyttekreds 193/04 193/02 386/06
6 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds 192/06 192/04 384/10
7 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 190/02 193/03 383/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 191/05 191/04 382/09
2 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 187/02 188/02 375/04
3 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds 187/05 187/02 374/07

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 196/06 197/07 393/13

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 200/14
2 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 200/13
3 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/12
4 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/10
5 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 199/11
6 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/08
7 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 197/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 200/09
2 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 200/08
3 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 199/10
4 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/12
5 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 198/07
6 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 197/09
7 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 197/05
8 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 196/04
9 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 195/07
10 124343 Magnus Lautrup Sparta Idrætsforening 195/04
11 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 195/03
12 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening 193/05
13 133906 Natasja Lund Rødekro Skytteforening 187/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 198/07
2 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 196/04
3 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 195/09
4 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/07
5 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 194/04
6 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 192/03
7 127319 Lukas Heissel Gråsten Skytteforening 189/03
8 135896 Kewin Mehlberg Sønderborg Skyttekreds 189/01
9 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 188/02
10 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 184/02
11 132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening 181/01
12 133875 Patricia Lund Rødekro Skytteforening 178/00
12 108572 Frey Frank Larsen Rødekro Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/06
2 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 197/08
3 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 196/06
4 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 192/05
5 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 189/04
6 134561 Lucas Nielsen Sparta Idrætsforening 188/02
7 108571 Toke Frank Larsen Rødekro Skytteforening 183/01
8 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds 178/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/12
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 199/08
3 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 198/09
4 98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening 194/08
5 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 198/06
1 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 198/06
3 93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening 198/05
4 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/03
5 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 196/07
6 131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening 195/06
7 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 194/07
8 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 194/02
9 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 193/04
10 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 192/07
11 133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening 190/05
12 113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening 189/01
13 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 188/04
14 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 188/02
15 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 190/02
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 188/03
3 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 185/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 189/01
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 187/03
3 43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening 187/02
4 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 186/03
5 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 186/02
6 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 185/02
7 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 183/03
8 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 181/01
9 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 179/00
10 42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 184/02
2 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 182/02
3 20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 178/00
3 Sundeved Skytteforening 178/00
3 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 178/00
6 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 177/00
7 43120 Herbert Larsen Rødekro Skytteforening 172/01
8 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 168/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 199/11
2 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 198/07
3 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 198/04
4 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 197/10
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/04
3 43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds 196/05
4 93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds 194/04
5 43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening 193/06
6 127595 Tina Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening 192/07
7 43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening 192/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 193/07
2 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 193/06
3 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 193/04
4 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 192/03
5 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 190/01
6 127916 Paula Volintirn Rødekro Skytteforening 180/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 198/07
2 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 198/06
3 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 197/05
4 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 197/02
5 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 196/04
6 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 195/08
7 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 195/07
8 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 195/03
8 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 195/03
10 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 192/03
11 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 191/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 198/07
2 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds 195/08
3 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 195/03
4 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 194/05
5 43267 Finn Enevoldsen Tinglev Skyttekreds 193/04
6 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds 192/06
7 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 191/05
2 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds 187/05
3 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 196/06

Til toppen