Sønderjysk Mesterskab 2019 Gevær på 15 M (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 104.500 104.500 Finale
123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening J2 103.300 103.300 Finale
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening VS1 188.000 188.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening VS1 99.100 99.100 Finale
44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening VS2 192.000 192.000 Mesterskab
44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening VS2 98.900 98.900 Finale
20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening VS3 168.000 168.000 Mesterskab
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening VS3 168.000 168.000 Hovedskydning
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening VS3 170.000 170.000 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening VS2 180.000 180.000 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening VS2 95.600 95.600 Finale
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Mesterskab
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VS2 184.000 184.000 Mesterskab
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Mesterskab
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Mesterskab
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
127319 Lukas Heissel Gråsten Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
127319 Lukas Heissel Gråsten Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds SE3 187.000 187.000 Mesterskab
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Mesterskab
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Mesterskab
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
134561 Lucas Nielsen Sparta Idrætsforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
134561 Lucas Nielsen Sparta Idrætsforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
124343 Magnus Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
124343 Magnus Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 106.000 106.000 Finale
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening BK1 105.200 105.200 Finale
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 103.000 103.000 Finale
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening VÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 104.700 104.700 Finale
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 105.300 105.300 Finale
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Mesterskab
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
135896 Kewin Mehlberg Sønderborg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135896 Kewin Mehlberg Sønderborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds BK4 176.000 176.000 Mesterskab
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK4 199.000 199.000 Mesterskab
121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Mesterskab
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J1 194.000 194.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds VÅ3 188.000 188.000 Mesterskab
VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
VS3 176.000 176.000 Mesterskab
42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening VS2 178.000 178.000 Hovedskydning
42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening VS2 186.000 186.000 Mesterskab
43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening VS2 178.000 178.000 Mesterskab
134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
127595 Tina Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
127595 Tina Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
133906 Natasja Lund Rødekro Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
133906 Natasja Lund Rødekro Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
133875 Patricia Lund Rødekro Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
133875 Patricia Lund Rødekro Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
108571 Toke Frank Larsen Rødekro Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
108571 Toke Frank Larsen Rødekro Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
108572 Frey Frank Larsen Rødekro Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
108572 Frey Frank Larsen Rødekro Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
127916 Paula Volintirn Rødekro Skytteforening VÅ3 180.000 180.000 Hovedskydning
127916 Paula Volintirn Rødekro Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Mesterskab
118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening VS3 175.000 175.000 Mesterskab
43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
133702 Rebacca Ejsing Toftlund Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Mesterskab
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening VÅ3 196.000 196.000 Mesterskab
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J1 100.600 100.600 Finale
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Mesterskab
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 103.900 103.900 Finale
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening J2 103.500 103.500 Finale
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening VS2 99.100 99.100 Finale
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening VS2 184.000 184.000 Mesterskab
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening VS2 98.300 98.300 Finale
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS2 185.000 185.000 Mesterskab
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS2 94.400 94.400 Finale
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS1 187.000 187.000 Mesterskab
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS1 97.200 97.200 Finale
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 182.000 182.000 Mesterskab
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 93.700 93.700 Finale
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening VS3 179.000 179.000 Mesterskab
127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Mesterskab
39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 190.000 190.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 100.100 100.100 Finale
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds VS3 188.000 188.000 Mesterskab
117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab

Til toppen