Vinterturnering 5 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 178.0 178.0 Mesterskab
135336 Julie Sørensen Videbæk Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
134031 Jonas Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
131805 Emil Sørensen Videbæk Skytteforening BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening VÅ3 181.0 181.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
130415 Lucas Wenneberg Klitten Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
136609 Michael Hansen Klitten Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
119427 Albert Bøndergaard Klitten Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137181 Christian Byg Mose Sørensen Klitten Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127888 Freja Mose Klitten Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
135540 Oline Fjord Slot Klitten Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
136876 Mathias Holm Klitten Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
104131 Freja Thøgerssen Klitten Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
136483 Lars Wenneberg Klitten Skytteforening VÅ3 183.0 183.0 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening VÅ3 182.0 182.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
135337 Jakob Sørensen Videbæk Skytteforening VÅ3 181.0 181.0 Hovedskydning
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 176.0 176.0 Mesterskab
37283 Thomas Volck Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
37283 Thomas Volck Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK4 155.0 155.0 Hovedskydning
135952 Tobias Toft Nedergaard Videbæk Skytteforening BK4 158.0 158.0 Hovedskydning
134553 Palle Mortensen Trehøje Skytteforening FRI 177.0 177.0 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Mesterskab
131660 Marcus Jensen Struer Skyttekreds BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
131660 Marcus Jensen Struer Skyttekreds BK3 175.0 175.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134553 Palle Mortensen Trehøje Skytteforening FRI 180.0 180.0 Hovedskydning
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE2 200.0 200.0 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VS3 170.0 170.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VS3 175.0 175.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds VS3 177.0 177.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 185.0 185.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening VÅ3 183.0 183.0 Mesterskab
131805 Emil Sørensen Videbæk Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
135736 Sebastian Rohde Højmark Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 161.0 161.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 168.0 168.0 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening VÅ3 191.0 191.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VS2 177.0 177.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VS2 179.0 179.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VS2 184.0 184.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 190.0 190.0 Mesterskab
135336 Julie Sørensen Videbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
135340 Albert Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening BK4 169.0 169.0 Mesterskab
135340 Albert Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
136185 Daniel Slot Stadil-Vedersø Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 190.0 190.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 188.0 188.0 Mesterskab
108543 Nicklas Bjerg Jensen Videbæk Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
108543 Nicklas Bjerg Jensen Videbæk Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
131470 Mathias Helstrup Kristensen Videbæk Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
131470 Mathias Helstrup Kristensen Videbæk Skytteforening J2 177.0 177.0 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
126757 Jacob Lund Videbæk Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
126757 Jacob Lund Videbæk Skytteforening BK4 177.0 177.0 Mesterskab
136853 Bjarke Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
136853 Bjarke Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 168.0 168.0 Mesterskab
137914 Mikkel Espersen Videbæk Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
137914 Mikkel Espersen Videbæk Skytteforening J2 178.0 178.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 185.0 185.0 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
135486 Victor Steen Hansen Lemvig Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
135738 Søren Rohde Højmark Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 174.0 174.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Mesterskab
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
36089 Ib Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
136185 Daniel Slot Stadil-Vedersø Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen