| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/10 200/11 400/21
2 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 200/06 200/11 400/17
3 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/12 200/16 399/28
4 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 198/13 200/10 398/23
5 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/07 200/13 398/20
6 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 198/15 199/08 397/23

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 200/05 198/08 398/13
2 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/09 200/10 397/19
3 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 196/05 199/10 395/15
4 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 195/06 199/10 394/16
5 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 197/08 197/08 394/16
6 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening 197/09 197/02 394/11
7 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 197/11 196/09 393/20
8 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 195/05 196/09 391/14
9 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 196/09 195/04 391/13
10 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 194/08 196/06 390/14
11 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 195/06 190/02 385/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 193/03 190/01 383/04
2 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 189/02 187/02 376/04
3 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 178/01 185/02 363/03

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/11 198/08 398/19
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 199/06 198/04 397/10
3 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 198/09 196/05 394/14
4 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 198/07 195/06 393/13

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 197/08 198/09 395/17
2 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 196/05 198/09 394/14
3 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 197/10 195/06 392/16
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 195/05 195/05 390/10
5 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 192/06 195/07 387/13
6 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening 191/03 192/01 383/04
7 124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds 186/01 190/04 376/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 196/06 195/02 391/08
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 196/07 190/00 386/07
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/03 188/02 379/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 186/03 187/03 373/06
2 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 187/01 184/01 371/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 181/00 179/00 360/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/06 200/06 399/12
2 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/11 199/10 399/21
3 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 200/09 199/11 399/20
4 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/12 199/06 399/18
5 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 200/08 198/06 398/14
6 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/07 200/10 397/17
7 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/09 198/07 396/16
8 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 196/07 198/08 394/15
9 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 199/07 194/05 393/12
10 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 193/04 197/06 390/10

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/08 196/05 393/13
2 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 197/03 195/04 392/07
3 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 197/10 194/03 391/13
4 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/03 197/06 390/09
5 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 194/06 196/06 390/12
6 98621 Jørgen Baltzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/06 197/08 389/14
7 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 192/04 195/04 387/08
8 36616 Henry Kirkeby Tistrup Skytteforening 194/02 193/03 387/05

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 194/07 197/04 391/11
2 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/03 193/02 387/05
3 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 192/03 192/03 384/06
4 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 191/01 192/05 383/06
5 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 189/04 191/04 380/08
6 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 190/03 185/02 375/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 200/12 200/07 400/19
2 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 199/10 199/12 398/22
3 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/07 196/02 394/09
4 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04 196/05 391/09
5 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 193/06 193/02 386/08

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 197/09 193/05 390/14
2 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 193/06 196/04 389/10
3 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 191/05 195/06 386/11
4 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 190/03 195/05 385/08
5 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening 191/03 194/06 385/09
6 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 188/02 194/03 382/05
7 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 186/01 194/05 380/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 191/06 194/04 385/10
2 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 194/05 191/04 385/09
3 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 188/01 196/05 384/06
4 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 192/03 190/02 382/05
5 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 189/01 188/04 377/05
6 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 186/02 190/05 376/07
7 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 183/02 188/01 371/03
8 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 172/00 176/01 348/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/10
2 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 200/06
3 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/12
4 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 198/15
5 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 198/13
6 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 200/05
2 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 197/11
3 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/09
3 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening 197/09
5 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 197/08
6 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 196/09
7 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 196/05
8 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 195/06
8 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 195/06
10 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 195/05
11 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 194/08

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 193/03
2 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 189/02
3 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 178/01
4 132482 Oliver Derkacz Flodgaard Gesten Skytteforening 175/00
5 134053 Mathias Due Bang Tistrup Skytteforening 172/01
6 137706 Gregers Lykke Christensen Gesten Skytteforening 165/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/02
2 122478 Sebastian Broholm Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/11
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 199/06
3 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 198/09
4 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 198/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 197/10
2 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 197/08
3 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 196/05
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 195/05
5 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 192/06
6 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening 191/03
7 124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 196/07
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 196/06
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 187/01
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 186/03

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/12
2 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/11
3 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 200/09
4 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 200/08
5 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 199/07
6 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/06
7 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/09
8 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/07
9 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 196/07
10 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 197/10
2 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/08
3 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 197/03
4 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 194/06
5 36616 Henry Kirkeby Tistrup Skytteforening 194/02
6 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/03
7 98621 Jørgen Baltzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/06
8 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 194/07
2 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/03
3 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 192/03
4 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 191/01
5 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 190/03
6 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 189/04
7 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 187/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 200/12
2 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 199/10
3 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/07
4 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04
5 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 197/09
2 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 193/06
3 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 191/05
4 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening 191/03
5 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 190/03
6 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 188/02
6 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 188/02
8 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 194/05
2 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 192/03
3 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 191/06
4 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 189/01
5 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 188/01
6 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 186/02
7 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 183/02
8 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 172/00

Til toppen