Landsmesterskab 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds VS3 183.0 183.0 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Mesterskab
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS2 196.0 196.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS2 196.0 196.0 Mesterskab
86979 Jørn Alfastsen Lyngby-Taarbæk Skytterne SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
86979 Jørn Alfastsen Lyngby-Taarbæk Skytterne SE1 192.0 192.0 Mesterskab
136150 Erik Johansen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
136150 Erik Johansen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 191.0 191.0 Mesterskab
132327 Leif Trangbæk Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
132327 Leif Trangbæk Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 187.0 187.0 Mesterskab
132326 Katja Trangbæk Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
132326 Katja Trangbæk Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 186.0 186.0 Mesterskab
130660 Lars Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
130660 Lars Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 198.0 198.0 Mesterskab
98824 Ulrik Holm Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
98824 Ulrik Holm Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 192.0 192.0 Mesterskab
85508 Stig Brock Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
85508 Stig Brock Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 192.0 192.0 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab VS1 192.0 192.0 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab VS3 188.0 188.0 Mesterskab
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ3 191.0 191.0 Mesterskab
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab VÅ3 191.0 191.0 Hovedskydning
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab VÅ3 189.0 189.0 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab VS3 169.0 169.0 Mesterskab
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab VS3 174.0 174.0 Mesterskab
138195 Rune Grønborg Junker Akademisk Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
138195 Rune Grønborg Junker Akademisk Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
128295 Lasse August Helweg Akademisk Skytteforening VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
128295 Lasse August Helweg Akademisk Skytteforening VS3 181.0 181.0 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK4 180.0 180.0 Mesterskab
56742 Peter C S Larsen Akademisk Skytteforening VS1 188.0 188.0 Hovedskydning
56742 Peter C S Larsen Akademisk Skytteforening VS1 189.0 189.0 Mesterskab
129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden J1 198.0 198.0 Hovedskydning
129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden J1 196.0 196.0 Mesterskab
137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
128294 Janni Helweg Akademisk Skytteforening VÅ3 169.0 169.0 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen BWI Skytteafd. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen BWI Skytteafd. SE2 190.0 190.0 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 199.0 199.0 Mesterskab
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
138196 Mads T Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
138196 Mads T Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 179.0 179.0 Mesterskab
119076 Philip Jacobsen Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
119076 Philip Jacobsen Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab

Til toppen