Karup pistol - og luftpistolstævne 2019 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening V1H3 268.0 268.0 Hovedskydning
30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Mesterskab
30593 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening V2H2 199.0 199.0 Hovedskydning
30593 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening V2H2 230.0 230.0 Mesterskab
134244 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
134244 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening V1H1 282.0 282.0 Mesterskab
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening V2H2 240.0 240.0 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening V2H2 217.0 217.0 Mesterskab
118755 Gunnar Jensen Aulum Skytteforening S2H2 213.0 213.0 Hovedskydning
118755 Gunnar Jensen Aulum Skytteforening S2H2 212.0 212.0 Mesterskab
29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening V1H2 264.0 264.0 Mesterskab
115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening V1H1 273.0 273.0 Hovedskydning
115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening V1H1 274.0 274.0 Mesterskab
31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening V1H1 275.0 275.0 Mesterskab
134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening S2H1 260.0 260.0 Hovedskydning
134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening S2H1 270.0 270.0 Mesterskab
117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling V1H4 238.0 238.0 Hovedskydning
120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling V1H2 253.0 253.0 Hovedskydning
90854 Kim Laursen Skive Pistolklub V1H1 253.0 253.0 Hovedskydning
134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening V2H2 215.0 215.0 Hovedskydning
134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening V2H2 200.0 200.0 Mesterskab
87571 Anders Diget Ikast Skytteforening V2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
87571 Anders Diget Ikast Skytteforening V2H2 240.0 240.0 Mesterskab
31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening S2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening S2H1 261.0 261.0 Mesterskab
31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening S2H1 270.0 270.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening V1H1 264.0 264.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening V1H1 271.0 271.0 Mesterskab
22284 Per Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening V1H2 249.0 249.0 Hovedskydning
22284 Per Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening V1H2 243.0 243.0 Mesterskab
138086 Emelie Pedersen Lind Skytteforening V2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening V1H2 250.0 250.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening V1H2 256.0 256.0 Mesterskab
32335 Kristoffer Nedergaard Lind Skytteforening V1H4 282.0 282.0 Hovedskydning

Til toppen