| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/18 200/13 400/31
2 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/11 200/11 399/22
3 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 200/07 199/09 399/16
4 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/11 200/12 398/23
5 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 199/14 199/13 398/27
6 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 199/07 199/09 398/16
7 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 198/07 199/13 397/20
8 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 198/09 199/08 397/17
9 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 198/08 199/08 397/16
10 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/04 199/06 397/10
11 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 200/06 197/10 397/16

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/09 200/08 400/17
2 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 199/07 199/07 398/14
3 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 198/10 199/09 397/19
4 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 199/10 198/08 397/18
5 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 196/09 199/07 395/16
6 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 197/08 198/09 395/17
7 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening 194/06 200/06 394/12
8 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 197/04 197/08 394/12
9 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 198/05 196/05 394/10
9 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 198/05 196/05 394/10
11 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 196/05 197/07 393/12
12 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 198/12 195/06 393/18
13 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 196/07 193/02 389/09
14 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 194/04 192/06 386/10
15 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 194/05 192/03 386/08
16 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/03 193/03 385/06
17 131247 Xenia Rosenkvist Fredericia Skytteforening 189/02 192/04 381/06
18 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening 186/01 187/01 373/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 199/09 199/06 398/15
2 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 195/03 198/04 393/07
3 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 199/06 193/03 392/09
4 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 196/06 194/02 390/08
5 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/04 195/04 387/08
6 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 195/03 190/01 385/04
7 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 191/03 191/07 382/10
8 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 191/01 191/02 382/03
9 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 191/03 185/03 376/06
10 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 189/01 184/01 373/02
11 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 188/02 184/01 372/03
12 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 184/02 187/02 371/04
13 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 185/02 181/00 366/02
14 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 178/02 184/02 362/04
15 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 179/00 181/00 360/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 195/05 193/02 388/07
2 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 190/02 190/04 380/06
3 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 192/01 184/03 376/04

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/10 199/11 398/21

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 194/04 197/06 391/10
2 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening 196/03 192/02 388/05
3 88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening 194/07 192/05 386/12
4 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 191/02 192/01 383/03
5 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 193/06 190/02 383/08
6 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 191/03 191/02 382/05
7 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/01 189/02 381/03
8 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 193/05 186/04 379/09
9 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening 186/01 189/02 375/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 188/01 188/02 376/03
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/03 185/01 374/04
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 184/00 185/01 369/01
4 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 184/01 181/01 365/02
5 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 177/01 187/02 364/03
6 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 180/02 184/03 364/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 182/02 179/01 361/03
2 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 178/00 174/01 352/01
3 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 171/00 176/00 347/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/18 200/15 400/33
2 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/09 200/06 398/15
3 33621 Henrik Lund Jelling fS 199/06 199/08 398/14
4 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 200/06 198/09 398/15
5 136365 Tina Verner Jelling fS 198/13 199/11 397/24
6 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 198/08 198/04 396/12
7 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/10 197/06 394/16

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 199/08 198/09 397/17
2 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 197/05 195/07 392/12
3 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 195/05 196/06 391/11
4 114453 John L.S. Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 193/09 196/07 389/16
5 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening 194/01 195/08 389/09
6 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 196/06 191/02 387/08
7 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 193/03 191/03 384/06
8 120421 Christian Olesen Brande Skytteforening 192/03 191/02 383/05

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 135850 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 190/03 190/05 380/08
2 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 192/02 185/01 377/03
3 135606 Bitten Volmar Sdr. Omme Skytteforening 184/01 187/02 371/03
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/01 183/01 368/02
5 135608 Kim Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 181/00 172/01 353/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/09 199/08 398/17
2 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 199/09 397/16
3 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 198/08 397/16
4 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/11 198/09 396/20
5 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 198/07 198/10 396/17
6 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/07 200/08 395/15
7 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07 197/06 393/13
8 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/07 197/02 393/09
9 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 196/09 196/08 392/17
10 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06 194/09 391/15
11 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09 194/06 391/15
12 33816 Knud Andersen Jelling fS 194/05 195/10 389/15
13 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 196/03 193/02 389/05
14 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05 193/04 387/09
15 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02 191/03 383/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 195/02 197/04 392/06
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04 196/05 390/09
3 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 194/04 196/03 390/07
4 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 195/02 195/08 390/10
5 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 193/01 195/05 388/06
6 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 195/02 193/09 388/11
7 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 191/01 194/07 385/08
8 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 191/02 191/01 382/03
9 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03 188/01 379/04
10 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening 192/03 186/00 378/03
11 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 189/01 188/01 377/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 183/01 189/02 372/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 200/08 199/10 399/18
2 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 198/09 197/11 395/20
3 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/02 197/05 389/07
4 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 192/01 192/07 384/08

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/18
2 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 200/07
3 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 200/06
4 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 199/14
5 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/11
6 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 199/07
7 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/11
8 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 198/09
9 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 198/08
10 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 198/07
11 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/09
2 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 199/10
3 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 199/07
4 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 198/12
5 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 198/10
6 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 198/05
6 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 198/05
8 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 197/08
9 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 197/04
10 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 196/09
11 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 196/07
12 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 196/05
13 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 196/04
14 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening 194/06
15 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 194/05
16 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 194/04
17 130851 Hjalte Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/04
18 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/03
19 131247 Xenia Rosenkvist Fredericia Skytteforening 189/02
20 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 199/09
2 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 199/06
3 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 196/06
4 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 195/03
4 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 195/03
6 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/04
7 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 191/03
7 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 191/03
9 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 191/01
10 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 189/01
11 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 188/02
12 121811 Jonas Wittendorff Brande Skytteforening 187/00
13 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 185/02
14 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 184/02
15 132490 Ludvig R Hansen Skarrild Idrætsforening 180/00
16 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 179/00
17 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 178/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 195/05
2 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 192/01
3 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 190/02
4 135866 Karen Tornvig Hentze Arnborg Idrætsforening 182/00
5 135865 Kristian Tornvig Hente Arnborg Idrætsforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/10
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening 196/03
2 88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening 194/07
3 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 194/04
4 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 193/06
5 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 193/05
6 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/01
7 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 191/03
8 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 191/02
9 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/03
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 188/01
3 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 184/01
4 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 184/00
5 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 180/02
6 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 177/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 182/02
2 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 178/00
3 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 172/02
4 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/18
2 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 200/06
3 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening 199/12
4 33621 Henrik Lund Jelling fS 199/06
5 136365 Tina Verner Jelling fS 198/13
6 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/09
7 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 198/08
8 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/10

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 199/08
2 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 197/05
3 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 196/06
4 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 195/05
5 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening 194/01
6 114453 John L.S. Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 193/09
7 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 193/03
8 120421 Christian Olesen Brande Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 192/02
2 135850 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 190/03
3 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/01
4 135606 Bitten Volmar Sdr. Omme Skytteforening 184/01
5 135608 Kim Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/09
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
3 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/11
4 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
4 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 198/07
6 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
7 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/07
8 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06
9 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 196/09
10 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/07
10 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
12 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 196/03
13 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/07
14 33816 Knud Andersen Jelling fS 194/05
14 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
16 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 195/02
1 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 195/02
1 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 195/02
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04
4 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 194/04
6 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 193/01
7 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening 192/03
8 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03
9 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 191/02
10 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 191/01
11 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33426 Søren Beck Brande Skytteforening 192/04
2 33147 Peder Johansen Brande Skytteforening 186/02
3 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening 184/01
4 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 200/08
2 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 198/09
3 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/02
4 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 192/01

Til toppen