Pistolterræn Hanebjerg (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 31.0 38.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 35.0 43.0 Hovedskydning
129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening GPA 25.0 30.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening GPA 29.0 35.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 21.0 26.0 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 21.0 26.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 34.0 41.0 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 35.0 43.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 27.0 33.0 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 42.0 51.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 33.0 40.0 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 GPA 25.0 30.0 Hovedskydning
126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949 GPA 22.0 27.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
136391 Hasse Olsen Karlslunde Skytteforening GPA 10.0 12.0 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 42.0 51.0 Hovedskydning
138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 4.0 5.0 Hovedskydning
116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening GPA 17.0 21.0 Hovedskydning
126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening GPA 2.0 2.0 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 26.0 32.0 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening GPA 22.0 27.0 Hovedskydning
129419 Tobias R. Tofte Karlslunde Skytteforening GPA 7.0 9.0 Hovedskydning
129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
138282 Allan Røske-Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 20.0 24.0 Hovedskydning
138382 Mikkel Koldtoft Immergut Karlslunde Skytteforening GPA 6.0 7.0 Hovedskydning
111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening GPA 30.0 37.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds GPA 6.0 7.0 Hovedskydning
127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds GPA 27.0 33.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 35.0 43.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 33.0 40.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 48.0 59.0 Hovedskydning
111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening GPA 33.0 40.0 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening GPA 22.0 27.0 Hovedskydning
117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd. GPA 25.0 30.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening GPA 38.0 46.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 19.0 23.0 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 21.0 26.0 Hovedskydning
133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 32.0 39.0 Hovedskydning
95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 13.0 16.0 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 34.0 41.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening GPA 40.0 49.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening GPA 30.0 37.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 20.0 24.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 40.0 49.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 32.0 39.0 Hovedskydning
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 20.0 24.0 Hovedskydning
138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 5.0 6.0 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening GPA 26.0 32.0 Hovedskydning
137691 Steen Fürstnow Skovshoved Idrætsforening GPA 11.0 13.0 Hovedskydning
138060 Felix Dyrhauge Buch Skovshoved Idrætsforening GPA 5.0 6.0 Hovedskydning
66445 Nicolai Kragsholm Skovshoved Idrætsforening GPA 30.0 37.0 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 29.0 35.0 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening GPA 38.0 46.0 Hovedskydning
130906 Aliihsan Golcuk Københavns Amts Skyttelaug GPA 22.0 27.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 24.0 29.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 52.0 63.0 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening GPA 27.0 33.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 37.0 45.0 Hovedskydning
70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening GPA 25.0 30.0 Hovedskydning
116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 34.0 41.0 Hovedskydning
121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening GPA 15.0 18.0 Hovedskydning
138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub GPA 30.0 37.0 Hovedskydning
62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub GPA 27.0 33.0 Hovedskydning
126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening GPA 16.0 20.0 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening GPA 26.0 32.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening GPA 17.0 21.0 Hovedskydning
124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening GPA 32.0 39.0 Hovedskydning
129857 Lasse Pihl Jensen Hillerød Skytteforening GPA 18.0 22.0 Hovedskydning
65681 Rudi Steen Helsingør Salonskytte Forening GPA 26.0 32.0 Hovedskydning
129773 Søren Nielsen Helsingør Salonskytte Forening GPA 13.0 16.0 Hovedskydning
138538 Michael Barrett Boesen Gladsaxe Skytteforening GPA 35.0 43.0 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 32.0 39.0 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 18.0 22.0 Hovedskydning
126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 22.0 27.0 Hovedskydning
135595 Per Kristensen IF Skjold Skævinge GPA 19.0 23.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 18.0 22.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening GPA 21.0 26.0 Hovedskydning
130995 Mia Falck Blom Farum Skytteforening GPA 12.0 15.0 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening GPA 17.0 21.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening GPA 28.0 34.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. GPA 40.0 49.0 Hovedskydning
100895 Michael C. Vestergaard Ravnen GPA 41.0 50.0 Hovedskydning
126447 Thomas Karl Salaba Ravnen GPA 30.0 37.0 Hovedskydning
117054 Michael Holm Meyling Markussen Ravnen GPA 36.0 44.0 Hovedskydning
138513 Robert Jensen Nordsjællands Sportsskytteforening GPA 19.0 23.0 Hovedskydning
134785 Tonni Lønstrup Christensen RI 98 Skytteforening GPA 16.0 20.0 Hovedskydning
130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 21.0 26.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 40.0 49.0 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 GPA 17.0 21.0 Hovedskydning

Til toppen