| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 200/08 199/09 399/17
1 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08 199/09 399/17
3 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/07 199/07 398/14
4 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 198/09 199/09 397/18
5 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 198/07 198/06 396/13
6 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12 197/06 396/18
7 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 194/10 199/10 393/20

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/09 195/06 394/15
2 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 199/06 195/03 394/09
3 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/08 194/09 393/17
4 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 194/03 196/10 390/13
5 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 195/05 191/06 386/11
6 124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening 195/04 190/02 385/06
7 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/01 187/02 379/03
8 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 186/02 190/04 376/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 132929 Elise P. Madsen Ulbjerg Skytteforening 197/07 196/08 393/15
2 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 196/04 196/11 392/15
3 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 196/05 196/04 392/09
4 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 189/02 192/04 381/06
5 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 194/05 187/02 381/07
6 130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 191/02 187/01 378/03
7 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 185/00 191/00 376/00
8 126953 Mathias Rost Christensen Skals Skytteforening 191/03 185/04 376/07
9 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/02 184/00 365/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 185/04 174/00 359/04

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10 198/10 396/20
2 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07 197/10 396/17

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/08 197/06 396/14
2 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 193/06 198/09 391/15
3 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 196/06 195/08 391/14
4 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 194/03 195/03 389/06
5 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 193/04 195/03 388/07

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/02 194/01 386/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 187/02 189/02 376/04
2 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 180/01 186/03 366/04
3 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00 182/03 364/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 178/00 179/00 357/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12 199/13 398/25
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 195/04 200/13 395/17
3 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 197/06 197/06 394/12
4 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05 196/05 391/10
5 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening 196/06 194/03 390/09
6 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 193/06 193/03 386/09

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 195/03 199/04 394/07
2 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/04 195/10 393/14
3 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/05 193/05 391/10

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening 190/03 191/04 381/07
2 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening 192/02 187/04 379/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199/08 198/07 397/15
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/06 198/03 394/09
3 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/07 196/07 392/14
4 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 190/04 189/01 379/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 198/04 195/02 393/06
2 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening 194/08 194/02 388/10
3 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 192/02 191/01 383/03
4 12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening 189/01 193/03 382/04

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 193/03 192/04 385/07
2 19161 Per S. Jensen Ulbjerg Skytteforening 190/02 185/01 375/03

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 200/08
1 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08
3 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12
4 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/07
5 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 198/09
6 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 198/07
7 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 194/10

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/09
2 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/08
3 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 199/06
4 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 195/05
5 124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening 195/04
6 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 194/03
7 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/01
8 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 132929 Elise P. Madsen Ulbjerg Skytteforening 197/07
2 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 196/05
3 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 196/04
4 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 194/05
5 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 193/03
6 126953 Mathias Rost Christensen Skals Skytteforening 191/03
7 130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 191/02
8 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 189/02
9 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 185/00
10 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 185/04

Riffel, 15m - Klasse J1

1 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/08
2 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 196/06
3 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 194/03
4 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 193/06
5 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 187/02
2 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
3 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 180/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12
2 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 197/06
3 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening 196/06
4 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05
5 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 195/04
6 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 193/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/05
2 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/04
3 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 195/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening 192/02
2 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening 190/03
3 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 187/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199/08
2 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/07
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/06
4 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 198/04
2 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening 194/08
3 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening 194/03
4 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 192/02
5 12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 184/01
1 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 184/01
3 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 193/03
2 19161 Per S. Jensen Ulbjerg Skytteforening 190/02
3 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 184/02

Til toppen