Vinterturnering 6 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 140.0 140.0 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
137959 Laurits Fabricius Hessel Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen