Pistolterræn i Tubæk (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
129436 Emil Jensen Hillerød Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 58.0 48.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening GPA 2.0 2.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
136391 Hasse Olsen Karlslunde Skytteforening GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
126430 Jonas Sommer Karlslunde Skytteforening GPA 31.0 26.0 Hovedskydning
112528 Mia Bøgedal Karlslunde Skytteforening GPA 4.0 3.0 Hovedskydning
112068 Pelle Bøgedal Karlslunde Skytteforening GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 64.0 53.0 Hovedskydning
129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
121116 Michael Nicolaisen Strøby Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
137912 Sebastian Ougter Olsen Strøby Skytteforening GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
57098 Carsten Pedersen Strøby Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
57059 Henrik Knudsen Strøby Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
127633 Kenneth Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 31.0 26.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
138202 Morten Kongsted Bellahøj Skytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
138203 Nicolai Gubi Schmidt Bellahøj Skytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening GPA 25.0 21.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 53.0 44.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 25.0 21.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening GPA 57.0 48.0 Hovedskydning
126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening GPA 61.0 51.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 14.0 12.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 70.0 58.0 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 57.0 48.0 Hovedskydning

Til toppen