| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/12 200/12 400/24
2 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 186/02 195/03 381/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 121017 Ella lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 194/05 199/11 393/16
2 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 197/10 196/08 393/18
3 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 195/07 197/08 392/15
4 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 188/03 197/08 385/11
5 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 189/06 196/08 385/14
6 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/03 188/03 380/06

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 182/01 181/04 363/05
2 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 171/01 169/02 340/03

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/11 199/14 399/25
2 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/11 198/10 398/21
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 197/12 200/11 397/23
4 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/10 198/12 395/22
5 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 196/06 197/10 393/16

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 197/06 198/09 395/15
2 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 198/08 194/06 392/14
3 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 193/03 198/08 391/11
4 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 194/07 196/07 390/14
5 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening 193/08 194/05 387/13
6 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/08 194/03 386/11
7 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/05 194/09 384/14
8 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 191/04 191/05 382/09
9 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/05 190/04 381/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/13 199/10 396/23

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/08 198/09 393/17
2 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 191/06 196/08 387/14

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 192/05 191/05 383/10
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/07 187/03 379/10
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/05 188/06 374/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/14 200/14 400/28
2 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/12 198/12 398/24
3 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 197/09 196/06 393/15

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 196/05 197/07 393/12

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening 200/16 200/16 400/32
2 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening 200/15 200/12 400/27
3 84289 Nicolaj Bjørn Andersen Ballerup Skytteforening 200/11 200/13 400/24
4 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/15 200/09 400/24
5 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/10 198/08 398/18
6 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08 200/10 397/18
7 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 199/09 198/09 397/18
8 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 197/10 199/10 396/20
9 118764 Haroldas Grigalionis Ballerup Skytteforening 197/08 198/07 395/15
10 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 196/09 198/07 394/16
11 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening 197/11 196/09 393/20

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening 194/06 200/06 394/12
2 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 196/08 197/11 393/19
3 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 196/06 197/10 393/16
4 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 192/07 196/07 388/14
5 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/03 190/06 376/09

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 66500 Knud Larsen Ballerup Skytteforening 185/02 195/05 380/07
2 138442 Manoj Kumar Soni Ballerup Skytteforening 175/02 178/03 353/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/12
2 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 186/02

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 197/10
2 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 195/07
3 121017 Ella lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 194/05
4 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/03
5 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 189/06
6 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 182/01
2 134172 Frederik Buur Kaae Hansen Ballerup Skytteforening 180/01
3 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 171/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/11
1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/11
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 197/12
4 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/10
5 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 196/06

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 198/08
2 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 197/06
3 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening 194/07
4 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening 193/08
5 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 193/03
6 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/08
7 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/05
8 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 191/04
9 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/05

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/13

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/08
2 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 191/06

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/07
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 192/05
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/14
2 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/12
3 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 197/09

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 196/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening 200/16
2 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening 200/15
2 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/15
4 84289 Nicolaj Bjørn Andersen Ballerup Skytteforening 200/11
5 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/10
6 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 199/09
7 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening 197/11
8 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 197/10
9 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08
9 118764 Haroldas Grigalionis Ballerup Skytteforening 197/08
11 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 196/09

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/11
2 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 196/08
3 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 196/06
4 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening 194/06
5 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 192/07
6 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 134171 Preben Buur Lund Ballerup Skytteforening 189/01
2 66500 Knud Larsen Ballerup Skytteforening 185/02
3 138442 Manoj Kumar Soni Ballerup Skytteforening 175/02

Til toppen