Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Langfredags Pistolterræn (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Djurslands PistolKlub
Grenå Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Hem Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Ringsted Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Sorø Skytteforening
St. Restrup Idrætsforening
Strøby Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
122815
Matis Helbo
Knabstrup Skytteforening
GP
66.000
44.000
Hovedskydning
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
GP
52.000
35.000
Hovedskydning
118273
Allan Riemer
Knabstrup Skytteforening
GP
60.000
40.000
Hovedskydning
101744
Nofil Nawaz Mulkana
RI 98 Skytteforening
GP
69.000
46.000
Hovedskydning
70375
Jan Bodé
Københavns Amts Skyttelaug
GP
72.000
48.000
Hovedskydning
59745
Helle Korngaard
Strøby Skytteforening
GP
55.000
37.000
Hovedskydning
14823
Elizabeth Andreasen
Aalborg Skyttekreds
GP
66.000
44.000
Hovedskydning
16916
Rune Knudsen
St. Restrup Idrætsforening
GP
75.000
50.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
GP
59.000
39.000
Hovedskydning
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
GP
59.000
39.000
Hovedskydning
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
GP
48.000
32.000
Hovedskydning
137210
Brian Hauge Rehmeier
Ølsted Skytteforening
GP
32.000
21.000
Hovedskydning
134781
Michael Kramer
Ølsted Skytteforening
GP
35.000
23.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
Skyttelauget Kgs. Lyngby
GP
62.000
41.000
Hovedskydning
122578
Bjarne W. A. Obel
Skyttelauget Kgs. Lyngby
GP
60.000
40.000
Hovedskydning
54957
Carsten Friis Petersen
Holmegaard Skytteforening
GP
34.000
23.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
GP
69.000
46.000
Hovedskydning
18494
Benny Dyrby Pedersen
Djurslands PistolKlub
GP
27.000
18.000
Hovedskydning
23613
Kjeld Jørgensen
Grenå Skyttekreds
GP
53.000
35.000
Hovedskydning
32302
Laura Brandt
Lind Skytteforening
GP
45.000
30.000
Hovedskydning
121745
Karsten Hornshøj
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GP
49.000
33.000
Hovedskydning
52495
Sten Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
GP
43.000
29.000
Hovedskydning
133359
Peter Lindequist Madsen
Skytteklubben DSB/ASF
GP
39.000
26.000
Hovedskydning
34754
Thomas Hvid
Ølsted Skytteforening
GP
55.000
37.000
Hovedskydning
120383
Mads Larsen
Ølsted Skytteforening
GP
35.000
23.000
Hovedskydning
35750
Bjarne Kyed
Vejle Skytteforening
GP
62.000
41.000
Hovedskydning
121115
Kasper Udengaard Kristoffersen
Sorø Skytteforening
GP
76.000
51.000
Hovedskydning
37911
Henrik Johansen
Skjern Skytteforening
GP
64.000
43.000
Hovedskydning
93721
Morten Furholt Hansen
Ringsted Skytteforening
GP
53.000
35.000
Hovedskydning
103840
Henrik Lerfeldt
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
GP
66.000
44.000
Hovedskydning
57359
Johnny Ole Larsen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
GP
54.000
36.000
Hovedskydning
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GP
72.000
48.000
Hovedskydning
19102
Kirsten Malene Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GP
59.000
39.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
GP
64.000
43.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
GP
59.000
39.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GP
75.000
50.000
Hovedskydning
121679
John Christian Gerhauge
Ølsted Skytteforening
GP
53.000
35.000
Hovedskydning
128962
David Skrostrup Nielsen
Ølsted Skytteforening
GP
50.000
33.000
Hovedskydning
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
GP
48.000
32.000
Hovedskydning
103432
Ulrik Grodt
Ølsted Skytteforening
GP
58.000
39.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
GP
66.000
44.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
GP
36.000
24.000
Hovedskydning
88413
Rene Loholt
Korsør Skytteforening
GP
60.000
40.000
Hovedskydning
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
GP
75.000
50.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
GP
63.000
42.000
Hovedskydning
59467
Morten Petersen
Korsør Skytteforening
GP
71.000
47.000
Hovedskydning
36252
Richard Davis
Lind Skytteforening
GP
73.000
49.000
Hovedskydning
36788
Merete Agentoft
Ørnhøj Skytteforening
GP
26.000
17.000
Hovedskydning
105886
Henrik Auken
Århus Pistolklub
GP
59.000
39.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
GP
71.000
47.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GP
54.000
36.000
Hovedskydning
18262
Ivan Jensen
Djurslands PistolKlub
GP
16.000
11.000
Hovedskydning
129060
Brian Christensen
Djurslands PistolKlub
GP
55.000
37.000
Hovedskydning
37659
Preben Pedersen
Skjern Skytteforening
GP
67.000
45.000
Hovedskydning
21999
Henrik Søndergård Møller
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GP
53.000
35.000
Hovedskydning
Til toppen