Langfredags Pistolterræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening GPA 35.0 25.0 Hovedskydning
128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter GPA 37.0 26.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 41.0 29.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 56.0 40.0 Hovedskydning
111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub GPA 37.0 26.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 60.0 43.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 59.0 42.0 Hovedskydning
94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds GPA 6.0 4.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 68.0 49.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 47.0 34.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 55.0 39.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening GPA 60.0 43.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 50.0 36.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 54.0 39.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 49.0 35.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 25.0 18.0 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 39.0 28.0 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 58.0 41.0 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 49.0 35.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 33.0 24.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 58.0 41.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 46.0 33.0 Hovedskydning
103995 Kenn Sandberg Horsens Skyttekreds GPA 41.0 29.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 46.0 33.0 Hovedskydning
115517 Gerhard Wirenfeldt Flyvestation Karup GPA 50.0 36.0 Hovedskydning
125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening GPA 16.0 11.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 49.0 35.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub GPA 24.0 17.0 Hovedskydning
138368 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening GPA 29.0 21.0 Hovedskydning
88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening GPA 11.0 8.0 Hovedskydning
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening GPA 6.0 4.0 Hovedskydning
120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening GPA 38.0 27.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 43.0 31.0 Hovedskydning
128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 47.0 34.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 66.0 47.0 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening GPA 27.0 19.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 29.0 21.0 Hovedskydning
128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening GPA 21.0 15.0 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 28.0 20.0 Hovedskydning
132625 Henrik Øster Kristensen Samsø Skytteforening GPA 29.0 21.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 10.0 7.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 56.0 40.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 72.0 51.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 54.0 39.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 48.0 34.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 66.0 47.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 77.0 55.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 54.0 39.0 Hovedskydning
105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds GPA 32.0 23.0 Hovedskydning
129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds GPA 23.0 16.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 54.0 39.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 58.0 41.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 30.0 21.0 Hovedskydning
121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 55.0 39.0 Hovedskydning
126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 53.0 38.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 30.0 21.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 49.0 35.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 56.0 40.0 Hovedskydning
122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 47.0 34.0 Hovedskydning
121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 37.0 26.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 56.0 40.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 27.0 19.0 Hovedskydning
113787 Jesper Mott Sundstrøm Horsens Skyttekreds GPA 20.0 14.0 Hovedskydning
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds GPA 27.0 19.0 Hovedskydning
133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening GPA 26.0 19.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 34.0 24.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 70.0 50.0 Hovedskydning
133049 Frantz Glantz-jørgensen Assentoft Skytteforening GPA 28.0 20.0 Hovedskydning
34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening GPA 21.0 15.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 60.0 43.0 Hovedskydning
125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening GPA 32.0 23.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 31.0 22.0 Hovedskydning
35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening GPA 33.0 24.0 Hovedskydning
26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds GPA 47.0 34.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 47.0 34.0 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 62.0 44.0 Hovedskydning
129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds GPA 46.0 33.0 Hovedskydning
129041 Marianne Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 18.0 13.0 Hovedskydning
68695 Stig Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 33.0 24.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 61.0 44.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 14.0 10.0 Hovedskydning
30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling GPA 42.0 30.0 Hovedskydning
34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening GPA 73.0 52.0 Hovedskydning
88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening GPA 28.0 20.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 50.0 36.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 38.0 27.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 44.0 31.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 41.0 29.0 Hovedskydning
110818 Peter Wallén Århus Pistolklub GPA 39.0 28.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 50.0 36.0 Hovedskydning
87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening GPA 24.0 17.0 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 65.0 46.0 Hovedskydning
36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 34.0 24.0 Hovedskydning

Til toppen