3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands statuettestævne i St. Merløse
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Stævneinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
13-10-19 13:30 Pulje 1 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB (øvet) - RIF Fodbold (øvet) - Bane 1 - 3-mands 3 - 9
13-10-19 13:30 Pulje 1 Tuse IF 1 - U7 Vemmelev 1 - Bane 2 - 3-mands 5 - 1
13-10-19 13:48 Pulje 2 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Tuse IF 2 - Bane 1 - 3-mands 4 - 2
13-10-19 13:48 Pulje 2 U7 Vemmelev 2 - St. Merløse - Bane 2 - 3-mands 1 - 3
13-10-19 14:06 Pulje 1 RIF Fodbold (øvet) - Tuse IF 1 - Bane 1 - 3-mands 5 - 2
13-10-19 14:06 Pulje 1 U7 Vemmelev 1 - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB (øvet) - Bane 2 - 3-mands 4 - 8
13-10-19 14:24 Pulje 2 Tuse IF 2 - U7 Vemmelev 2 - Bane 1 - 3-mands 1 - 0
13-10-19 14:24 Pulje 2 St. Merløse - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Bane 2 - 3-mands 3 - 1
13-10-19 14:42 Pulje 1 RIF Fodbold (øvet) - U7 Vemmelev 1 - Bane 1 - 3-mands 7 - 1
13-10-19 14:42 Pulje 1 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB (øvet) - Tuse IF 1 - Bane 2 - 3-mands 3 - 0
13-10-19 15:00 Pulje 2 Tuse IF 2 - St. Merløse - Bane 1 - 3-mands 4 - 2
13-10-19 15:00 Pulje 2 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - U7 Vemmelev 2 - Bane 2 - 3-mands 2 - 5
13-10-19 15:18 Pulje 3 Benløse IF 1 - FC Storebælt 1 - Bane 1 - 3-mands 2 - 4
13-10-19 15:18 Pulje 3 Lynge-Broby If 1 - Skælskør 1 - Bane 2 - 3-mands 6 - 0
13-10-19 15:36 Pulje 4 Benløse IF 2 - Skælskør 2 - Bane 1 - 3-mands 3 - 1
13-10-19 15:36 Pulje 4 Lynge-Broby If 2 - FC Storebælt 2 - Bane 2 - 3-mands 0 - 2
13-10-19 15:54 Pulje 3 FC Storebælt 1 - Lynge-Broby If 1 - Bane 1 - 3-mands 2 - 4
13-10-19 15:54 Pulje 3 Skælskør 1 - Benløse IF 1 - Bane 2 - 3-mands 0 - 6
13-10-19 16:12 Pulje 4 Skælskør 2 - Lynge-Broby If 2 - Bane 1 - 3-mands 2 - 1
13-10-19 16:12 Pulje 4 FC Storebælt 2 - Benløse IF 2 - Bane 2 - 3-mands 1 - 2
13-10-19 16:30 Pulje 3 FC Storebælt 1 - Skælskør 1 - Bane 1 - 3-mands 8 - 0
13-10-19 16:30 Pulje 3 Benløse IF 1 - Lynge-Broby If 1 - Bane 2 - 3-mands 3 - 2
13-10-19 16:48 Pulje 4 Skælskør 2 - FC Storebælt 2 - Bane 1 - 3-mands 1 - 2
13-10-19 16:48 Pulje 4 Benløse IF 2 - Lynge-Broby If 2 - Bane 2 - 3-mands 2 - 1

Til toppen