| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 200/09
2 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 200/08
3 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/07
4 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 200/06
4 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/06
4 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/06
7 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/08
8 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 199/04
9 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 198/03
10 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 196/05
11 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 199/05
2 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 198/06
3 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 196/02
4 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/07
2 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 199/07
3 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 198/06
4 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 200/07
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 199/06
3 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 198/10
4 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 198/05
5 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 197/07
6 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 194/04
7 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 192/05
8 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 192/01
9 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 187/02
10 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 173/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 195/02
2 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 184/02
3 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 177/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 185/02
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 184/01
3 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 180/00
4 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 171/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 200/06
2 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 199/08
3 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 198/06

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 200/08
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/04
3 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 195/02
4 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 194/03
5 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 193/04
6 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening 193/03
6 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 193/03
8 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 191/02
9 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 190/00
10 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 175/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 200/05
2 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 198/03
3 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 197/03
4 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/06
5 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 42421 Jørgen Lyk Sønderborg Skyttekreds 197/06
2 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 196/05
3 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 195/02
4 43530 Ove gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 192/04
5 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/03
6 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening 191/01
7 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 189/00
8 43491 Dan Larsen Broagerlands Skytteforening 181/01

Til toppen