| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 186/05
2 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 186/01
2 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 186/01
4 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 181/01
5 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 181/02
2 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 171/00
3 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 169/00
4 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 169/00
5 136181 Danny Kure Østermarie Skytteforening 159/00
6 136181 Danny Kure Østermarie Skytteforening 159/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 200/11
2 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 200/09
3 Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/06
4 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/08
5 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 196/01
6 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 195/11
7 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening 195/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening 196/11
2 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 196/06
3 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 196/05
3 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 196/05
5 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 194/06
6 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 194/05
7 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening 193/10
8 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 193/07
9 115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/05
2 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/06
3 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 194/04
4 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 192/04
5 128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 187/02
6 129252 Karsten Andersen Østerlars Skytteforening 186/02
7 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/09
2 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 198/06
3 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 198/05
3 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 198/05
5 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 197/06
6 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening 196/08
7 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 192/05
2 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 192/03
3 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 190/02
2 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 187/03
3 61606 Albert Lund Nyvest Skytteforening 186/00

Til toppen