Turnering 15 m Uge 47 2018 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
61606 Albert Lund Nyvest Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VS3 171.000 171.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
136504 Danny Kure Østermarie Skytteforening VS3 159.000 159.000 Hovedskydning
136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening VS3 169.000 169.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ3 197.000 197.000 Hovedskydning
132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ3 195.000 195.000 Hovedskydning
61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
129252 Karsten Andersen Østerlars Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen