| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/04 196/04 392/08

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/07
2 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/05
2 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening 196/07
3 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/04
3 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/04
5 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 196/06
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/02
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 187/01
4 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 138360 Nana Strand Aakirkeby Skytteforening 195/05
2 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/04
3 134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen 185/01
4 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 180/02
5 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 198/09
2 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 198/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/05
2 130023 Anker Erthmann Østerlars Skytteforening 187/01
3 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 200/07
2 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/05
3 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 198/08
4 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 198/06
5 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 197/10
6 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 197/09
7 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 197/07
2 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 192/04
3 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 188/04
2 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 188/03
3 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 187/00

Til toppen