Turnering 15 m uge 2 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
138360 Nana Strand Aakirkeby Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
130023 Anker Erthmann Østerlars Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 192.000 192.000 Hovedskydning
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen