| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 200/04
2 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/06
3 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/01
2 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening 193/03
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/03
4 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 187/00
5 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 183/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 135964 Mathilde Almeborg Aakirkeby Skytteforening 190/02
2 134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen 180/00
2 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 180/00
4 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening 161/01
5 130925 Niclas Vevest Østerlars Skytteforening 155/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 178/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 180/03

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 177/02
2 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 177/00
3 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 171/00
4 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 170/01
5 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 165/00
6 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening 160/01
6 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening 160/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 199/06
2 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 199/04
2 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 199/04
4 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/04
5 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/06
6 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 194/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 199/06
2 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/05
3 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 198/06
4 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 196/05
5 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening 196/04
6 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/03
7 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 194/04
8 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 194/01
9 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 193/03
10 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/02
11 128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 188/02
12 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen 186/04
13 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening 177/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 200/08
2 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/03
3 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 198/09
4 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 193/04
5 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 192/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/05
2 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 194/03
3 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 192/02

Til toppen