| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/07
2 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/03
3 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/09
2 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/03
3 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening 191/01
4 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/02
5 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 187/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 195/02
2 134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04
2 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 193/04
4 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 174/00
5 130925 Niclas Vevest Østerlars Skytteforening 153/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 180/00
2 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 179/02
3 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 156/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 199/07
2 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 197/05
3 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/02
4 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 194/03
5 Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/00
6 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 199/07
2 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 199/06
3 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 198/05
4 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 197/07
5 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 197/05
6 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening 197/02
7 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/06
8 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/05
9 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/04
10 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/03
10 128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/03
12 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening 178/00
13 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen 176/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 200/08
2 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 200/04
3 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 199/04
4 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 193/03
5 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/03
2 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 196/02
3 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 194/03

Til toppen