Turnering 15 m Luft Runde 2 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening VS3 156.000 156.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 188.000 188.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
130925 Niclas Vevest Østerlars Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 178.000 178.000 Hovedskydning
134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 176.000 176.000 Hovedskydning
128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen