| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/08
2 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 187/03
2 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 187/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 137201 William Korsgård Westh Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/04
2 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04
3 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 191/05
4 134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen 188/02
5 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 186/04
6 130925 Niclas Vevest Østerlars Skytteforening 169/00
7 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 165/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 178/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/02
2 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 176/00
3 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 168/00
4 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 166/00
5 111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening 140/00
6 61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening 127/00
7 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening 113/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 Klemensker IF, Skytteafdelingen 200/10
2 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 199/05
3 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 198/07
4 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 197/05
5 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 195/05
6 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 199/05
1 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/05
3 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/03
4 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 198/07
5 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 197/05
6 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 197/04
7 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/05
8 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/04
9 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 194/01
10 128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/06
11 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen 190/05
12 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening 171/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 199/04
2 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 198/06
3 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 197/07
4 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 197/05
5 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 193/02
6 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 196/03
2 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 194/03
3 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 191/02

Til toppen