| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/08
2 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 199/05
3 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/03
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/02
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 186/01
4 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening 184/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 200/05
2 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/05
3 134888 William Laursen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/03
4 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 189/04
5 137201 William Korsgård Westh Klemensker IF, Skytteafdelingen 179/03
6 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 171/02
7 130925 Niclas Vevest Østerlars Skytteforening 157/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 177/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 189/07
2 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 177/00
3 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 176/01
4 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening 174/01
5 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 174/00
6 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 166/02
7 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening 105/00
8 61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening 97/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 200/02
2 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 199/08
3 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/10
4 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 198/04
5 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 197/03
6 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/02

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 200/09
2 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/09
3 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/07
4 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 199/06
5 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 197/08
6 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 197/04
7 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/04
7 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening 196/04
9 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 195/03
10 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/00
11 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen 181/00
12 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening 174/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 200/06
2 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 198/06
3 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 197/08
4 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 197/06
5 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 196/03
6 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 194/04
2 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 193/04
3 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 189/00

Til toppen