Vest 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland Petanque VEST 2019
Turneringsansvarlige
Poul Degn Tlf: 22158312
Dokumenter
Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Du kan få vist oversigt over holdledere ved at klikke på Turneringsinformation

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100438

Komplet kampprogram


Vest 2019

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 01-05-19 13:30 Snejbjerg 1 - Snejbjerg 2 4 - 0
(52 - 29)
Søndag 05-05-19 Kibæk 1 - Kibæk 4 3 - 1
(51 - 36)
Søndag 05-05-19 Lind 2 - Lind 4 2 - 2
(35 - 31)
Søndag 05-05-19 Lind 1 - Lind 3 2 - 2
(41 - 41)
Søndag 05-05-19 Gullestrup 1 - Brande 3 3 - 1
(44 - 22)
Søndag 05-05-19 Gullestrup 2 - Herning 1 2 - 2
(40 - 42)
Søndag 05-05-19 Arnborg IF 2 - Lind 5 2 - 2
(40 - 32)
Søndag 05-05-19 Brande 2 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(47 - 40)
Søndag 05-05-19 Kibæk 2 - Kibæk 3 3 - 1
(44 - 43)
Mandag 06-05-19 14:00 Kibæk 3 - Snejbjerg 1 3 - 1
(48 - 30)
Søndag 12-05-19 Kibæk 4 - Brande 4 1 - 3
(39 - 43)
Søndag 12-05-19 Kibæk 1 - Kibæk 2 3 - 1
(51 - 25)
Søndag 12-05-19 Lind 4 - Lind 1 4 - 0
(52 - 26)
Søndag 12-05-19 Brande 3 - Herning 2 2 - 2
(42 - 42)
Søndag 12-05-19 Gullestrup 1 - Lind 2 2 - 2
(49 - 41)
Søndag 12-05-19 Herning 1 - Arnborg IF 2 2 - 2
(42 - 41)
Søndag 12-05-19 Vorgod Barde 1 - Vildbjerg 1 - 3
(30 - 51)
Søndag 12-05-19 Brande 2 - Gullestrup 2 2 - 2
(33 - 36)
Torsdag 16-05-19 14:00 Kibæk 2 - Snejbjerg 2 2 - 2
(43 - 41)
Søndag 19-05-19 Brande 4 - Kibæk 3 3 - 1
(48 - 41)
Søndag 19-05-19 Snejbjerg 1 - Kibæk 1 2 - 2
(36 - 39)
Søndag 19-05-19 Lind 2 - Lind 3 3 - 1
(50 - 25)
Søndag 19-05-19 Herning 2 - Lind 4 2 - 2
(43 - 44)
Søndag 19-05-19 Lind 1 - Gullestrup 1 4 - 0
(52 - 30)
Søndag 19-05-19 Gullestrup 2 - Lind 5 2 - 2
(39 - 40)
Søndag 19-05-19 Vildbjerg - Herning 1 2 - 2
(37 - 40)
Søndag 19-05-19 Arnborg IF 2 - Brande 2 4 - 0
(52 - 20)
Torsdag 23-05-19 14:00 Snejbjerg 1 - Kibæk 2 2 - 2
(40 - 44)
Torsdag 23-05-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 4 1 - 3
(37 - 44)
Søndag 26-05-19 Kibæk 1 - Brande 4 3 - 1
(45 - 34)
Søndag 26-05-19 Lind 1 - Lind 2 2 - 2
(42 - 42)
Søndag 26-05-19 Gullestrup 1 - Herning 2 3 - 1
(46 - 37)
Søndag 26-05-19 Lind 3 - Brande 3 1 - 3
(37 - 49)
Søndag 26-05-19 Arnborg IF 2 - Gullestrup 2 2 - 2
(31 - 34)
Søndag 26-05-19 Brande 2 - Vildbjerg 3 - 1
(46 - 44)
Søndag 26-05-19 Lind 5 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(40 - 35)
Tirsdag 28-05-19 14:00 Brande 4 - Snejbjerg 2 1 - 3
(27 - 49)
Onsdag 29-05-19 14:00 Kibæk 4 - Snejbjerg 1 2 - 2
(43 - 36)
Onsdag 29-05-19 18:30 Brande 3 - Lind 1 2 - 2
(38 - 41)
Søndag 02-06-19 Herning 2 - Lind 3 2 - 2
(42 - 34)
Søndag 02-06-19 Gullestrup 1 - Lind 4 0 - 4
(38 - 52)
Søndag 02-06-19 Brande 2 - Herning 1 2 - 2
(41 - 35)
Søndag 02-06-19 Vorgod Barde 1 - Arnborg IF 2 3 - 1
(44 - 35)
Søndag 02-06-19 Vildbjerg - Lind 5 3 - 1
(45 - 37)
Søndag 02-06-19 Kibæk 1 - Kibæk 3 1 - 3
(45 - 43)
Tirsdag 11-06-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 1 2 - 2
(39 - 31)
Tirsdag 11-06-19 14:00 Lind 4 - Brande 3 3 - 1
(51 - 29)
Søndag 16-06-19 Herning 2 - Lind 2 3 - 1
(44 - 23)
Søndag 16-06-19 Lind 3 - Gullestrup 1 1 - 3
(49 - 50)
Søndag 16-06-19 Herning 1 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(50 - 50)
Søndag 16-06-19 Vildbjerg - Gullestrup 2 2 - 2
(49 - 45)
Søndag 16-06-19 Lind 5 - Brande 2 3 - 1
(50 - 26)
Søndag 16-06-19 Kibæk 3 - Kibæk 4 3 - 1
(47 - 33)
Søndag 16-06-19 Brande 4 - Kibæk 2 0 - 4
(33 - 52)
Mandag 17-06-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 3 2 - 2
(39 - 36)
Mandag 17-06-19 18:30 Lind 2 - Brande 3 3 - 1
(45 - 23)
Søndag 23-06-19 Lind 3 - Lind 4 2 - 2
(36 - 40)
Søndag 23-06-19 Lind 1 - Herning 2 3 - 1
(51 - 25)
Søndag 23-06-19 Gullestrup 2 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(44 - 42)
Søndag 23-06-19 Lind 5 - Herning 1 3 - 1
(47 - 43)
Søndag 23-06-19 Arnborg IF 2 - Vildbjerg 1 - 3
(39 - 44)
Søndag 23-06-19 Snejbjerg 1 - Brande 4 3 - 1
(49 - 26)
Søndag 23-06-19 Kibæk 2 - Kibæk 4 3 - 1
(47 - 32)
Onsdag 26-06-19 13:30 Snejbjerg 2 - Snejbjerg 1 1 - 3
(30 - 44)
Onsdag 26-06-19 14:00 Brande 3 - Gullestrup 1 2 - 2
(48 - 38)
Søndag 30-06-19 Lind 4 - Lind 2 1 - 3
(39 - 43)
Søndag 30-06-19 Lind 3 - Lind 1 2 - 2
(30 - 42)
Søndag 30-06-19 Herning 1 - Gullestrup 2 4 - 0
(52 - 20)
Søndag 30-06-19 Lind 5 - Arnborg IF 2 1 - 3
(43 - 49)
Søndag 30-06-19 Vorgod Barde 1 - Brande 2 2 - 2
(35 - 39)
Søndag 30-06-19 Kibæk 4 - Kibæk 1 1 - 3
(38 - 48)
Søndag 30-06-19 Kibæk 3 - Kibæk 2 3 - 1
(46 - 47)
Torsdag 01-08-19 18:30 Herning 2 - Brande 3 3 - 1
(45 - 22)
Søndag 04-08-19 Lind 2 - Gullestrup 1 3 - 1
(46 - 26)
Søndag 04-08-19 Lind 1 - Lind 4 4 - 0
(52 - 33)
Søndag 04-08-19 Arnborg IF 2 - Herning 1 1 - 3
(30 - 45)
Søndag 04-08-19 Vildbjerg - Vorgod Barde 1 2 - 2
(36 - 40)
Søndag 04-08-19 Gullestrup 2 - Brande 2 3 - 1
(45 - 24)
Søndag 04-08-19 Snejbjerg 1 - Kibæk 3 2 - 2
(48 - 42)
Søndag 04-08-19 Brande 4 - Kibæk 4 3 - 1
(48 - 44)
Søndag 04-08-19 Kibæk 2 - Kibæk 1 1 - 3
(39 - 41)
Mandag 05-08-19 14:00 Snejbjerg 2 - Kibæk 2 3 - 1
(48 - 29)
Søndag 11-08-19 Kibæk 3 - Brande 4 4 - 0
(52 - 24)
Søndag 11-08-19 Kibæk 1 - Snejbjerg 1 3 - 1
(47 - 34)
Søndag 11-08-19 Lind 5 - Gullestrup 2 2 - 2
(39 - 38)
Søndag 11-08-19 Herning 1 - Vildbjerg 3 - 1
(48 - 31)
Søndag 11-08-19 Brande 2 - Arnborg IF 2 2 - 2
(46 - 40)
Søndag 11-08-19 Lind 3 - Lind 2 1 - 3
(30 - 44)
Søndag 11-08-19 Lind 4 - Herning 2 3 - 1
(46 - 34)
Søndag 11-08-19 Gullestrup 1 - Lind 1 1 - 3
(27 - 50)
Mandag 12-08-19 13:30 Kibæk 4 - Snejbjerg 2 2 - 2
(44 - 45)
Mandag 12-08-19 18:30 Brande 3 - Lind 3 1 - 3
(27 - 44)
Onsdag 14-08-19 12:00 Brande 3 - Lind 4 0 - 4
(24 - 52)
Torsdag 15-08-19 14:00 Snejbjerg 2 - Brande 4 2 - 2
(39 - 37)
Søndag 18-08-19 Kibæk 2 - Snejbjerg 1 3 - 1
(49 - 38)
Søndag 18-08-19 Brande 4 - Kibæk 1 1 - 3
(43 - 49)
Søndag 18-08-19 Lind 2 - Lind 1 2 - 2
(44 - 45)
Søndag 18-08-19 Herning 2 - Gullestrup 1 2 - 2
(39 - 41)
Søndag 18-08-19 Gullestrup 2 - Arnborg IF 2 2 - 2
(45 - 44)
Søndag 18-08-19 Vildbjerg - Brande 2 1 - 3
(36 - 42)
Søndag 18-08-19 Vorgod Barde 1 - Lind 5 2 - 2
(47 - 44)
Onsdag 21-08-19 18:30 Lind 1 - Brande 3 4 - 0
(52 - 17)
Søndag 25-08-19 Lind 3 - Herning 2 2 - 2
(40 - 39)
Søndag 25-08-19 Kibæk 3 - Kibæk 1 1 - 3
(40 - 50)
Søndag 25-08-19 Snejbjerg 1 - Kibæk 4 4 - 0
(52 - 34)
Søndag 25-08-19 Herning 1 - Brande 2 3 - 1
(45 - 25)
Søndag 25-08-19 Arnborg IF 2 - Vorgod Barde 1 2 - 2
(40 - 36)
Søndag 25-08-19 Lind 5 - Vildbjerg 3 - 1
(48 - 32)
Søndag 25-08-19 Lind 4 - Gullestrup 1 2 - 2
(45 - 41)
Onsdag 28-08-19 10:00 Kibæk 1 - Snejbjerg 2 3 - 1
(50 - 32)
Søndag 01-09-19 Kibæk 4 - Kibæk 3 2 - 2
(44 - 35)
Søndag 01-09-19 Kibæk 2 - Brande 4 2 - 2
(42 - 39)
Søndag 01-09-19 Lind 2 - Herning 2 3 - 1
(51 - 30)
Søndag 01-09-19 Gullestrup 1 - Lind 3 1 - 3
(35 - 44)
Søndag 01-09-19 Vorgod Barde 1 - Herning 1 2 - 2
(49 - 31)
Søndag 01-09-19 Gullestrup 2 - Vildbjerg 3 - 1
(42 - 30)
Søndag 01-09-19 Brande 2 - Lind 5 2 - 2
(36 - 41)
Mandag 02-09-19 14:00 Kibæk 3 - Snejbjerg 2 4 - 0
(52 - 25)
Onsdag 04-09-19 18:30 Brande 3 - Lind 2 2 - 2
(32 - 40)
Søndag 08-09-19 Lind 4 - Lind 3 2 - 2
(39 - 43)
Søndag 08-09-19 Herning 2 - Lind 1 1 - 3
(30 - 49)
Søndag 08-09-19 Brande 4 - Snejbjerg 1 3 - 1
(44 - 28)
Søndag 08-09-19 Kibæk 4 - Kibæk 2 0 - 4
(30 - 52)
Søndag 08-09-19 Vorgod Barde 1 - Gullestrup 2 1 - 3
(30 - 43)
Søndag 08-09-19 Herning 1 - Lind 5 2 - 2
(37 - 40)
Søndag 08-09-19 Vildbjerg - Arnborg IF 2 3 - 1
(46 - 28)

Til toppen