| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovRevolver - Klasse GR

1 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 75/35
2 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 72/33
3 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 71/33
4 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 71/33
5 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter 70/34
6 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 67/32
7 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 66/32
8 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter 66/31
9 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening 65/30
10 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening 64/30
11 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening 63/29
12 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 62/30
13 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening 61/28
14 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening 61/28
15 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening 60/29
16 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 59/28
17 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 59/27
18 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter 57/28
19 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening 57/27
20 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter 57/27
21 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening 57/26
22 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening 52/24
23 67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening 52/24
24 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 51/25
25 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening 51/24
26 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening 51/24
27 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening 50/24
28 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening 49/23
29 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 48/23
30 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I 47/19
31 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening 46/22
32 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening 46/22
33 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I 45/22
34 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 44/18
35 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening 42/20
36 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I 41/20
37 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening 41/20
38 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949 41/18
39 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 40/19
40 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening 40/19
41 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 39/19
42 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening 39/19
43 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening 37/18
44 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 36/14
45 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening 33/16
46 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening 31/15
47 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening 31/15
48 138968 Brian Larsen Lunde Sg&I 31/15
49 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 31/14
50 130096 Otto Haue Lunde Sg&I 29/13
51 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter 29/13
52 51895 Preben Bremholm Odense Skyttekreds 26/12
53 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I 25/11
54 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 25/10
55 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening 20/10
56 125049 René Roland Postens Skytteforening Odense 20/07
57 138965 Michael Clausen Lunde Sg&I 17/08
58 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening 17/07
59 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I 15/07

Til toppen