Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Præmieskydning TSK (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Bjergby SGI&U
Boddum-Ydby Skytteforening
Karby Skyttekreds
Løgstør Sportsskytteklub
Sjørring Skytteforening
Thisted Skyttekreds
Vodskov Skytteforening
Østerild Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
128581
Patrick Bratholt Petersen
Løgstør Sportsskytteklub
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
128581
Patrick Bratholt Petersen
Løgstør Sportsskytteklub
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
138911
Lars Klemmesen
Østerild Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
137086
Patrick Gert Nielsen
Østerild Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
137086
Patrick Gert Nielsen
Østerild Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
136009
Rasmus Simonsen
Østerild Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
136009
Rasmus Simonsen
Østerild Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
117498
Christoffer Jensen
Thisted Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
117498
Christoffer Jensen
Thisted Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
137633
Hjalte Balling Malmberg
Thisted Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
137633
Hjalte Balling Malmberg
Thisted Skyttekreds
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
137637
Nicklas Leegaard Sørensen
Thisted Skyttekreds
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
136337
Andreas Kjær Tilsted Bojesen
Thisted Skyttekreds
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
136337
Andreas Kjær Tilsted Bojesen
Thisted Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
124958
Karl Kristian Sixhøj Nielsen
Thisted Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
124958
Karl Kristian Sixhøj Nielsen
Thisted Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
115451
Magnus Sønderskov Nielsen
Thisted Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
115451
Magnus Sønderskov Nielsen
Thisted Skyttekreds
J1
196.000
196.000
Mesterskab
115450
Christian Filtenborg Brogaard
Thisted Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
115450
Christian Filtenborg Brogaard
Thisted Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Mesterskab
28564
Elsebeth K. Pedersen
Thisted Skyttekreds
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
28564
Elsebeth K. Pedersen
Thisted Skyttekreds
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
28579
Christian Kjær Pedersen
Thisted Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
28579
Christian Kjær Pedersen
Thisted Skyttekreds
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
138310
Daniell Langaard Molnit
Thisted Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Thisted Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Thisted Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Mesterskab
29143
Anna K. Juul Lukassen
Thisted Skyttekreds
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
29143
Anna K. Juul Lukassen
Thisted Skyttekreds
Å2
191.000
191.000
Mesterskab
131623
Samm Borsiczky
Thisted Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
132311
Silas Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
134865
Ole Vigsø Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
134865
Ole Vigsø Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å3
193.000
193.000
Mesterskab
133926
Soma Borhi
Thisted Skyttekreds
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
133926
Soma Borhi
Thisted Skyttekreds
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
140351
Nicklas Kjær
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
140351
Nicklas Kjær
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
108452
Victoria Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
108452
Victoria Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
118558
Jonas Tilsted
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
179.000
179.000
Hovedskydning
135344
Maya Worm Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
135344
Maya Worm Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
130892
Emilie Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
130892
Emilie Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
113577
Mathias N. Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
113577
Mathias N. Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Mesterskab
131180
Mogens Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
131180
Mogens Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
ST3
192.000
192.000
Hovedskydning
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
ST3
183.000
183.000
Mesterskab
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
135692
Jacob Odgaard
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
135692
Jacob Odgaard
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
136595
Kirils Kalmanis
Løgstør Sportsskytteklub
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
136595
Kirils Kalmanis
Løgstør Sportsskytteklub
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
136596
Mathias Nørhave Pedersen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
136596
Mathias Nørhave Pedersen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
136597
Lukas Jacob Møller
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
136597
Lukas Jacob Møller
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
132312
Lasse Langgaard
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
118349
Laura Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
118349
Laura Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Mesterskab
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Mesterskab
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
121720
Jens Guldhammer Mikkelsen
Sjørring Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
130941
Jonas Møller Kristensen
Sjørring Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
130941
Jonas Møller Kristensen
Sjørring Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
118983
Jacob Høegh Thomsen
Sjørring Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
118983
Jacob Høegh Thomsen
Sjørring Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
136349
Ida Sofie Østergaard Thomsen
Thisted Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
136349
Ida Sofie Østergaard Thomsen
Thisted Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
124317
Jonas Jepsen
Sjørring Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
124317
Jonas Jepsen
Sjørring Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
128063
Nikoline Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
128063
Nikoline Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
122757
Johannes Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
122757
Johannes Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
120875
Casper Snedker
Karby Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
120875
Casper Snedker
Karby Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
118221
Casper Gregersen
Karby Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
118221
Casper Gregersen
Karby Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Mesterskab
101420
Mads Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
101420
Mads Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
139650
Frederik Poulsen
Karby Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
139650
Frederik Poulsen
Karby Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
135301
Marco Kjærgård
Karby Skyttekreds
J2
171.000
171.000
Hovedskydning
135301
Marco Kjærgård
Karby Skyttekreds
J2
178.000
178.000
Mesterskab
135300
Mads Kjærgaard
Karby Skyttekreds
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
135300
Mads Kjærgaard
Karby Skyttekreds
BK4
173.000
173.000
Mesterskab
122389
Klaus Andersen
Bjergby SGI&U
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
122389
Klaus Andersen
Bjergby SGI&U
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
192.000
192.000
Hovedskydning
134225
Kristine Vestergaard Pedersen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
134225
Kristine Vestergaard Pedersen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
121720
Jens Guldhammer Mikkelsen
Sjørring Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
132312
Lasse Langgaard
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
132311
Silas Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
131623
Samm Borsiczky
Thisted Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
138310
Daniell Langaard Molnit
Thisted Skyttekreds
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
137637
Nicklas Leegaard Sørensen
Thisted Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
138911
Lars Klemmesen
Østerild Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
133603
Holger Smed
Østerild Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
133603
Holger Smed
Østerild Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
135234
Frida Heesgaard
Østerild Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
135234
Frida Heesgaard
Østerild Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
110150
Birk Sanddahl Mortensen
Østerild Skytteforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
110150
Birk Sanddahl Mortensen
Østerild Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
133602
Andreas Dahm Skadhauge
Østerild Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
133602
Andreas Dahm Skadhauge
Østerild Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
140171
Rebekka Ørum
Boddum-Ydby Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
140171
Rebekka Ørum
Boddum-Ydby Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
Til toppen