Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 50m - Klasse BK1
1
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
200/10
2
125142
Mads Knudsen Friis
Helle Skytteforening
197/12
3
112500
Emilia Katrine Lund
Alslev Skytteforening
197/08
4
126538
Viktor Sørensen
Helle Skytteforening
196/13
Riffel, 50m - Klasse BK2
1
112499
Anna Marie Lund
Alslev Skytteforening
199/10
2
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
198/10
3
129209
Andreas Gravers Christensen
Tistrup Skytteforening
198/07
4
134319
Noah Tøttrup
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
194/09
5
122217
Christian Ringgaard Jensen
Helle Skytteforening
193/05
6
123470
Alexander Agerbæk
Alslev Skytteforening
185/05
Riffel, 50m - Klasse BK3
1
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Helle Skytteforening
200/16
2
135920
Freya Poulsen
Helle Skytteforening
198/04
3
135533
Mike Hoffmann Christensen
Bramming Skytteforening
192/05
4
126717
Frederik Hjorth
Brørup Skyttekreds
191/03
5
125993
Daniel Winkel
Bramming Skytteforening
190/05
6
136525
Christian Lauridsen Fangel Jensen
Alslev Skytteforening
188/04
7
135532
Carla Skovmand Buchan
Bramming Skytteforening
187/02
8
117331
Anton Møller Hansen
Alslev Skytteforening
186/03
9
127829
Villads Kottal Andersen
Ribe Skyttekreds
186/02
10
138065
Mads Pilegaard Eriksen
Brørup Skyttekreds
185/02
11
129497
Hjalte Ditlevsen
Bramming Skytteforening
185/01
12
119466
Line Feldt Wolf
Alslev Skytteforening
183/02
13
135993
Jonas Estrup
Bramming Skytteforening
181/01
13
135534
Johannes Caspersen Jessen
Bramming Skytteforening
181/01
15
138419
Emmelie Møller
Ribe Skyttekreds
180/04
16
137161
Daniel Lund-Erlang
Bramming Skytteforening
180/02
17
126847
Marcus Jørgensen
Brørup Skyttekreds
180/01
18
138573
Laust D. Brinch
Esbjerg Skyttekreds
179/00
19
138667
Marco Smorawski
Alslev Skytteforening
178/01
20
127461
Victor Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
177/02
21
137540
Tomas Tor Hansen
Bramming Skytteforening
177/00
22
131558
Jeppe Mathias Kofoed Pedersen
Helle Skytteforening
175/01
23
138418
Emma Bennetzen
Ribe Skyttekreds
172/02
24
134053
Mathias Due Bang
Tistrup Skytteforening
170/00
25
138544
Marc Steensen
Helle Skytteforening
167/01
26
137162
Silas Boye Espersen
Bramming Skytteforening
166/00
27
137982
Tristan Mammen
Ribe Skyttekreds
164/00
27
138698
Rune Kjær Vesterager
Ribe Skyttekreds
164/00
29
138663
James Mountain
Bramming Skytteforening
163/02
30
138668
Emil Hovedskov
Alslev Skytteforening
163/01
31
137159
Jeppe Hummelshøj Ditlevsen
Bramming Skytteforening
160/01
31
137160
Viktor Krath
Bramming Skytteforening
160/01
33
138630
Xander Andersen
Ribe Skyttekreds
153/00
33
138589
Silas Gottarp Mølgård
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
153/00
35
135267
Morten Winther
Ribe Skyttekreds
144/00
36
136637
Benjamin Schrøder
Bramming Skytteforening
136/00
37
137981
Bastian Mammen
Ribe Skyttekreds
133/00
Riffel, 50m - Klasse J1
1
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
200/16
1
122584
Kristian Hansen Brix
Esbjerg Skyttekreds
200/16
3
116598
Nicolai Mathiesen
Helle Skytteforening
199/08
Riffel, 50m - Klasse J2
1
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
199/11
2
114084
Magnus Ølgod
Brørup Skyttekreds
197/10
3
125887
Nanna Mathiesen
Helle Skytteforening
197/09
4
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
195/08
5
133377
Nicolaj Vestergaard Hansen
Helle Skytteforening
182/03
6
138292
Emilie Nygaard
Alslev Skytteforening
180/02
Riffel, 50m - Klasse VS1
1
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
198/06
2
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
195/10
3
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
194/09
4
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
194/07
Riffel, 50m - Klasse VS2
1
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
194/07
2
98706
Emma Thyssen
Ribe Skyttekreds
193/06
3
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
191/05
Riffel, 50m - Klasse VS3
1
126413
Jonas Vestermark
Esbjerg Skyttekreds
188/06
2
122585
Ole Brix
Esbjerg Skyttekreds
186/07
3
39476
Bent Christensen
Varde Skytteforening
177/02
4
122627
Kim Egelund
Brørup Skyttekreds
161/03
Riffel, 50m - Klasse SE1
1
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
199/06
2
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
193/06
3
105152
Hans Chr. Schmidt
Alslev Skytteforening
193/04
Riffel, 50m - Klasse SE2
1
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
196/06
2
39271
Lars Søndergård
Helle Skytteforening
195/08
3
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
195/06
4
88831
Erik Olesen
Helle Skytteforening
194/06
5
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
194/04
6
41593
Ejgil Thuesen
Brørup Skyttekreds
193/07
7
59402
Torben Kaalund-Ramm
Ribe Skyttekreds
193/04
8
39466
Bjarne Kristensen
Alslev Skytteforening
192/06
9
41526
Mogens Hansen
Brørup Skyttekreds
192/05
10
39410
Erik Hungeberg
Helle Skytteforening
191/06
11
39276
Laila Højgaard
Tistrup Skytteforening
190/04
12
38844
Niels Jørgen Jensen
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
189/06
13
39477
Bent Lauridsen
Tistrup Skytteforening
189/03
14
38897
Freddy Andersen
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
189/02
15
39934
Ingrid Hauge
Helle Skytteforening
188/06
16
138552
Ejner From Andersen
Alslev Skytteforening
187/02
17
117296
Niels Ole Hansen
Tistrup Skytteforening
186/07
18
122218
Flemming S. Burkarl
Alslev Skytteforening
186/02
19
40604
Lis Toft
Alslev Skytteforening
185/03
20
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
185/01
21
106119
Henning Guldbrandt
Alslev Skytteforening
183/01
22
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
182/02
23
115860
Oda Jensen
Alslev Skytteforening
181/04
24
40679
Henrik Lambertsen
Alslev Skytteforening
180/03
25
40232
Erik Hundebøl
Bramming Skytteforening
179/03
26
138551
Lis Gammelgaard
Alslev Skytteforening
177/00
27
38491
Ester Tøstesen
Tistrup Skytteforening
176/03
28
104815
Niels Peder Bech Jensen
Alslev Skytteforening
175/03
29
97437
Jes Lauridsen
Tistrup Skytteforening
175/02
30
39485
Annelise Lauridsen
Tistrup Skytteforening
174/02
31
111545
Grethe Aakerhjelm Hansen
Alslev Skytteforening
173/00
31
121542
Ivar Viftrup Højgaard
Tistrup Skytteforening
173/00
33
39278
Kurt Olsen
Tistrup Skytteforening
171/01
34
41268
Anna Lise Spiel
Alslev Skytteforening
166/01
35
38403
Tove Sørensen
Tistrup Skytteforening
159/01
36
111546
Per Aakerhjelm Hansen
Alslev Skytteforening
156/00
Riffel, 50m - Klasse VÅ1
1
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
200/14
1
40125
Lone B. Lund
Bramming Skytteforening
200/14
3
34084
Mette Nielsen
Helle Skytteforening
200/11
3
39706
Lars Nielsen
Ribe Skyttekreds
200/11
5
38516
Carina Damkier Søndergaard
Helle Skytteforening
199/15
6
127255
Elise Saxild Kristensen
Helle Skytteforening
199/11
7
113675
Lisbeth Meldgaard
Helle Skytteforening
199/06
8
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
197/08
9
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
197/05
10
41547
Kristian B. Mikkelsen
Brørup Skyttekreds
196/06
10
40139
Kristian Lund
Bramming Skytteforening
196/06
12
39064
Ulla Bagger Mortensen
Bramming Skytteforening
195/10
13
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
194/06
14
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
190/05
Riffel, 50m - Klasse VÅ2
1
103478
Rikke Christensen
Ribe Skyttekreds
198/12
2
39980
Yvonne Rosenlund
Bramming Skytteforening
198/09
3
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
197/08
4
108800
Marianne Sørensen Krog
Bramming Skytteforening
196/10
5
40358
Søren Hedegaard
Esbjerg Skyttekreds
195/07
6
134341
Jonas Aagaard
Bramming Skytteforening
195/05
7
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
195/03
8
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
194/06
9
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
193/08
10
120504
Ulla Baun
Bramming Skytteforening
192/05
11
106118
Elisabeth Guldbrandt
Alslev Skytteforening
191/04
12
130237
Lasse Ditlevsen
Bramming Skytteforening
190/04
13
41120
Michael G. Toft
Alslev Skytteforening
190/03
13
96631
Jonathan Lyhne Christensen
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
190/03
15
41561
Jesper K. Pedersen
Brørup Skyttekreds
187/04
16
126305
Jan Jacobsen
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
186/04
17
101246
Lars Lyhne Christensen
Nr. Nebel Salon-Skytte-Forening
184/00
18
125367
Rene-Vong Nørby Vagtborg
Alslev Skytteforening
178/00
19
138014
Lars Estrup
Bramming Skytteforening
177/02
20
134145
Hardy Skov
Alslev Skytteforening
174/01
21
138554
Brian Christensen
Tistrup Skytteforening
168/03
Riffel, 50m - Klasse FRI
1
39432
Dan Nielsen
Alslev Skytteforening
162/00
2
Tistrup Skytteforening
102/00
Til toppen