| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/12 200/12 200/12

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening 194/07 198/10 392/17

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/10 198/08 396/18
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 196/10 196/07 392/17
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 193/03 198/07 391/10
4 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 196/07 195/09 391/16
5 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening 198/07 193/07 391/14
6 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/05 196/08 390/13
7 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening 195/09 193/06 388/15
8 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 190/07 194/05 384/12
9 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 191/06 191/04 382/10
10 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening 190/03 188/02 378/05
11 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 192/07 186/05 378/12

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 195/06 193/07 388/13
2 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 196/07 192/07 388/14
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/09 196/13 387/22
4 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 192/08 189/09 381/17
5 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 186/06 194/04 380/10
6 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds 189/07 190/09 379/16
7 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 184/01 189/03 373/04
8 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 184/04 181/05 365/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03 193/06 385/09
2 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 191/07 191/06 382/13
3 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/07 187/03 379/10
4 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 186/05 189/03 375/08
5 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/05 188/06 374/11
6 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 184/10 188/04 372/14
7 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/05 185/06 369/11

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/18 200/19 400/37
2 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 200/14 200/10 400/24
3 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15 199/12 399/27
4 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/16 199/13 398/29
5 84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening 199/11 199/11 398/22
6 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/10 198/08 398/18
7 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 197/12 200/13 397/25
8 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 196/10 200/15 396/25
9 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 198/13 198/09 396/22
10 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 198/08 198/08 396/16
11 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 200/13 196/09 396/22
12 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 198/12 197/14 395/26
13 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 198/12 197/08 395/20
14 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 198/09 197/07 395/16
15 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 199/11 196/08 395/19
16 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/12 198/10 394/22
17 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 196/08 394/15
18 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 198/05 196/07 394/12
19 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/13 195/05 393/18
20 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 195/05 194/05 389/10
21 111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening 198/07 191/04 389/11
22 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 192/04 192/07 384/11

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 197/12 397/23
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 196/08 199/12 395/20
3 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/09 197/05 392/14
4 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 191/03 189/02 380/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05

Riffel, 50m - Klasse J1

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/11

Riffel, 50m - Klasse J2

1 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/08
2 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/05
3 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/05

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/10
2 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening 198/07
3 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 196/10
4 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 196/07
5 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening 195/09
6 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/05
7 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 193/03
8 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 192/07
9 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 191/06
10 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 190/07
11 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 196/07
2 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 195/06
3 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 192/08
4 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/09
5 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds 189/07
6 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 186/06
7 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 184/04
8 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 184/01

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/07
2 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03
3 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 191/07
4 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 186/05
4 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/05
6 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 184/10
7 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/18
2 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
3 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 200/14
4 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 200/13
5 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/10
6 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 199/16
7 84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening 199/11
7 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 199/11
9 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/13
9 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 198/13
11 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 198/12
11 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 198/12
13 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 198/09
14 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 198/08
15 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
15 111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening 198/07
17 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 198/05
18 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 197/12
19 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/12
20 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 196/10
21 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 195/05
22 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 196/08
3 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/09
4 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 191/03

Til toppen