| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/15 200/15 400/30
2 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/11 200/12 400/23
3 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/09 200/10 400/19
4 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 199/15 200/14 399/29
5 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 200/14 199/15 399/29
6 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/11 199/14 399/25
7 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/11 199/07 399/18
8 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/13 200/10 398/23
9 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/12 198/15 398/27
10 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 197/12 200/11 397/23
11 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 196/07 200/13 396/20
12 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 198/12 198/10 396/22
13 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 198/07 198/09 396/16
14 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 197/10 396/22
15 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/07 200/10 395/17
16 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 197/07 198/11 395/18
17 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/10 197/12 395/22
18 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09 195/10 393/19
19 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/08 192/05 391/13
20 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/05 195/09 390/14
21 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 194/05 194/04 388/09
22 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/06 190/04 385/10

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 199/09 197/12 396/21
2 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening 194/07 198/10 392/17
3 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 195/05 197/07 392/12
4 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/07 196/11 392/18
5 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 192/07 199/10 391/17
6 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 197/13 194/06 391/19
7 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 194/06 196/09 390/15
8 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/06 195/07 388/13
9 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 194/08 193/07 387/15
10 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/08 194/03 386/11
11 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/05 194/09 384/14
12 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/06 187/02 382/08
13 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/05 190/04 381/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening 195/12 196/10 391/22

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 199/09 200/16 399/25
2 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/10 200/09 399/19
3 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/12 199/09 399/21
4 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 198/12 200/14 398/26
5 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 199/12 398/24
6 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 196/08 200/11 396/19
7 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 196/07 199/10 395/17
8 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 195/11 199/13 394/24
9 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 195/11 199/09 394/20
10 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/07 196/07 394/14
11 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07 197/13 393/20
12 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds 199/09 194/06 393/15

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 196/08 197/11 393/19
2 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 196/08 192/04 388/12

Riffel, 50m - Klasse J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/15
2 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 200/14
3 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/12
4 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/11
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/11
4 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/11
7 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/09
8 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 199/15
9 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
10 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/08
11 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/13
12 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 198/12
13 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/10
14 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09
15 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 198/07
16 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 197/12
17 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 197/07
18 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 196/07
19 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/07
20 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/06
21 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/05
22 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 194/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 199/09
2 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 197/13
3 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/07
4 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/06
5 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 195/05
6 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 194/08
7 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening 194/07
8 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 194/06
9 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/06
10 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/08
11 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 192/07
12 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/05
13 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/05

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening 195/12

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 191/06

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 192/05
2 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/12
2 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
3 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/10
4 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds 199/09
4 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 199/09
6 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 198/12
7 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/07
8 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening 196/08
9 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07
9 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 196/07
11 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening 195/11
11 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 195/11

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 196/08
1 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 196/08

Til toppen