Bisley Cup - indledende runde 2019 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
117829 Camilla Harder Skive skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.000 198.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen