| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 197/14 199/12 396/26
2 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 199/11 194/06 393/17
3 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 197/08 193/11 390/19
4 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/07 191/03 386/10
5 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 186/01 199/09 385/10
6 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/06 182/01 374/07

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 195/09 194/04 389/13
2 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening 195/05 185/03 380/08
3 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 189/05 176/02 365/07

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 192/05 194/09 386/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 197/06 197/11 394/17
2 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 191/05 192/05 383/10
3 109303 Albert Eppler Kolding-Bramdrup Skytteforening 189/04 184/04 373/08
4 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 185/00 185/01 370/01
5 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 181/02 178/02 359/04

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 192/06 194/06 386/12
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/08 193/05 386/13
3 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 186/05 195/07 381/12

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 193/06 189/05 382/11
2 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 187/05 192/05 379/10

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 192/04 188/03 380/07
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 190/09 184/02 374/11
3 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 189/06 179/02 368/08
4 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 175/04 177/01 352/05
5 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 181/03 170/03 351/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/11 200/10 398/21
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/07 197/09 392/16
3 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 192/07 196/10 388/17
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 192/04 195/05 387/09
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/03 194/06 386/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/07 191/04 384/11
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06 189/06 384/12
3 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 190/02 193/07 383/09
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03 191/02 382/05
5 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 193/06 182/05 375/11
6 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 179/02 185/05 364/07

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/08 200/16 399/24
2 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/12 199/12 399/24
3 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 194/05 193/06 387/11

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 185/02 188/04 373/06
2 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 190/04 180/01 370/05
3 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 193/05 169/08 362/13

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/02 179/01 364/03

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 199/11
2 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 197/14
3 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 197/08
4 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/07
5 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/06
6 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 186/01

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 196/04
2 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 195/09
3 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening 195/05
4 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 198/07

Riffel, 50m - Klasse J1

1 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 197/06
2 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 191/05
3 109303 Albert Eppler Kolding-Bramdrup Skytteforening 189/04
4 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 185/00
5 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 181/02

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/08
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 192/06
3 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 186/05

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 193/06
2 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 187/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 192/04
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 190/09
3 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 189/06
4 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 181/03
5 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 175/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/11
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/07
3 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 192/07
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 192/04
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/03
6 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 191/04
7 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06
2 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/07
3 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 193/06
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03
5 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 190/02
6 20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening 187/04
7 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 179/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/12
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/08
3 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 194/05
4 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 193/05
2 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 190/04
3 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 185/02
4 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 178/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/02

Til toppen