| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/13
3 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
4 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/11
5 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/07
6 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
6 136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening 198/10
8 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 198/08
9 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 197/08
10 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/06
11 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/04
12 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 200/15
2 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
3 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05
4 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 197/07
5 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 196/13
6 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 196/05
7 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 193/03
8 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 192/10
9 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 192/04
10 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 190/05
11 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 189/06
12 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 189/05
13 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 185/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 138649 Tobias Quorning Ammitsbøl Sg&i 196/05
2 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 192/07
3 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening 192/06
4 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 191/07
5 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 191/06
6 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 191/04
7 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 191/03
8 136624 Kasper Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04
9 127673 Johan Møberg Glud Skytteforening 190/02
10 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening 188/04
11 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 186/02
11 131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 186/02
13 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 186/01
13 136175 Scott Vargas Billund-Vorbasse Skytteforening 186/01
15 136366 Jonas Verner Jelling fS 185/03
15 138737 Julie Sander Nr. Snede & Omegns Skytteforening 185/03
17 138772 Rikke Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 184/03
18 137578 Ophelia Hertz Nr. Snede & Omegns Skytteforening 182/02
19 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 181/03
20 115392 Albert Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 180/02
21 138750 Frey Aunsberg Vejle Skytteforening 169/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 199/05
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/11
4 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/13
2 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 196/09
3 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
4 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 196/04
5 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07
6 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
6 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 195/05
6 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 195/05
9 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 191/04
10 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 190/03
11 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 187/03
12 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 187/02
13 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 185/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09
2 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening 195/03
3 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening 194/05
2 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 191/05
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 195/09
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 193/04
3 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 192/07
4 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 186/05
5 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 185/05
6 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 179/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 200/11
2 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
3 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
3 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/09
5 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/13
6 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
7 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/08
8 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 198/07
9 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 198/06
10 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06
11 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 196/11
12 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
12 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
14 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/05
15 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 195/04
16 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 195/03
17 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/07
18 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i 192/07
19 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 192/05
20 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 190/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 199/06
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
3 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 197/13
4 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
4 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening 195/05
6 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
6 136082 Finn Jensen Jelling fS 194/06
8 21062 Leif Høy Glud Skytteforening 194/05
9 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04
10 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 193/06
11 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 193/05
12 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 192/05
13 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 191/07
14 33743 Knud Bonde Jelling fS 190/07
15 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 189/07
16 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening 189/06
17 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 189/02
18 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening 188/07
19 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening 186/03
20 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 185/03
21 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening 184/05
22 100530 Åge Tamberg Ammitsbøl Sg&i 182/02
23 101337 Arne Olsen Ullerup Skytteforening 178/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
1 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/16
3 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/13
3 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/13
5 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
7 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
8 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/13
9 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/10
10 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/11
11 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/10
12 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
12 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
14 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 198/06
15 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/13
16 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 197/10
17 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 197/05
18 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 196/08
19 93897 Patrick Sortkjær Glud Skytteforening 196/05
20 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 195/07
21 86901 Frederik Kay Jelling fS 194/05
22 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/04
23 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/03
24 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 191/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 136365 Tina Verner Jelling fS 198/08
3 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 197/04
4 136375 Henrik Olsen Glud Skytteforening 194/04
5 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening 194/01
6 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/07
7 136255 Bianca Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening 191/04
7 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/04
9 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 189/01
10 134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 188/04
11 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 188/03
12 136363 Henrik Steffensen Jelling fS 185/03
13 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 185/02
14 129943 Maria Mindstruplund Glud Skytteforening 184/04
15 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 182/01
16 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening 181/02
17 137579 Monjia Hertz Nr. Snede & Omegns Skytteforening 176/00
18 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 175/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 187/06
2 136039 Benjamin Nielsen Ullerup Skytteforening 185/03
3 135463 Svend Møller Ullerup Skytteforening 182/02

Til toppen